Yayladan Gel Kömür Gözlüm Notaları

Yayladan Gel Kömür Gözlüm
Yayladan Gel Kömür Gözlüm notaları sizler için arşivlerden derlenerek hazırlandı. Bağlama ve saz notaları ile Yayladan Gel Kömür Gözlüm nota çalışmalarını takip ederek türküyü çalabilirsiniz.

Yayladan Gel Kömür Gözlüm notaları sizler için arşivlerden derlenerek hazırlandı. Bağlama ve saz notaları ile Yayladan Gel Kömür Gözlüm nota çalışmalarını takip ederek türküyü çalabilirsiniz. Halk arasında sıkça söylenen eserlerden bir tanesi olan Yayladan Gel Kömür Gözlüm türküsünün notaları ve sözlerine dair bilgileri rahatlıkla edinebilmek her zaman geçerli olabilecek konumda da bulunabilecektir.

Yayladan Gel Kömür Gözlüm türküsünü öğrenmek isteyen kişilerin bu şekilde hareket etmesi sonrasında istedikleri sonuçlara kısa yoldan erişebilmeleri de görülebilecek bir durum olarak an be an ifade edilebilecek pozisyonda da kendini şekillendirebilecektir.

Aynı zamanda da her müzisyenin nota bilgileri sayesinde Yayladan Gel Kömür Gözlüm adlı eseri repertuarlarına ekleme ve istedikleri zaman bu parçayı seslendirebilme gibi bir şansı edinebilmeleri de görülebilecek türde olacaktır. Bu sayede de rahatlıkla çalıp söyleyebilecekleri bir eser olarak da öne çıkabilecektir.

Yayladan Gel Kömür Gözlüm adlı eserin tam olarak istenildiği gibi söylenmesi konusunda notalar ve sözler son derecede önemli bir yer tutmaktadır. Bu esere dair nota bilgisine erişmek isteyen herkesin aradıkları kriterlere sahip bir konumda olmasının yanı sıra müzisyenlerin ilgisini çekmesinden dolayı da fazlasıyla ilgi çektiği de görülebilecek ölçüdedir.

Hangi Sanatçıyı Seviyorsun?

En çok hangi sanatçıyı beğeniyorsunuz?

Musa Eroğlu
Erkan Oğur

Aynı zamanda da kişilerin devamlı olarak bu şartlara dair hareket etmeleri sonrasında da Yayladan Gel Kömür Gözlüm adlı türküyü kolaylıkla söyleyebilmeleri adına bu veriler son derecede önemli bir konumda olabilecektir.

Bu türküye dair bilgileri edinecek olan kişilerin gayretleri sonrasında güzel bir performans ortaya koyabilmeleri ve arzu ettikleri bir türkü söyleme sonucuna ulaşabilmeleri mümkün olmaktadır.

Bu Notayı da Çalabilirsiniz!  Şarkışla Notaları

Yayladan Gel Kömür Gözlüm Notalar

SOL-FA-SOL-Mİ-Mİ-Mİ-Mİ-RE-RE-RE-RE-RE-RE-DO-DO-RE-Mİ-RE-DO-DO-DO-DO-DO

2. bölüm
Sİ-DO-DO-Sİ-Sİ-Sİ-DO-RE-Sİ-Sİ-Sİ-LA-Sİ-Sİ-LA-LA-Sİ-Sİ-LA-LA-SOL-LA-LA-SOL-LA-SOL-LA-LA-LA-LA

3.bölüm
DO-RE-Mİ-Mİ-Mİ-Mİ-Mİ-Mİ-RE-RE-Mİ-RE-RE-RE-RE-RE-RE-RE 2 KEZ ÇALINACAK

 

Diğer Türkü Notalarımız İçin: https://www.sarkinotasi.net/kategori/turku-notalari/

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: