Uzun İnce Bir Yoldayım Notaları

Uzun İnce Bir Yoldayım
Uzun ince bir yoldayım notaları, okunuşları ve kulak aşinalığı olması için basit bir dinletisi sitemize eklenmiştir. Bu notalar ile türküyü çalabilirsiniz.

Uzun ince bir yoldayım notaları, okunuşları ve kulak aşinalığı olması için basit bir dinletisi sitemize eklenmiştir. Bu verilenler her enstrüman ile parçayı çalmanız için yeterlidir.
Uzun ince bir yoldayım türküsü ünlü halk ozanı Aşık Veysel’e aittir. Çocukluğunda iki gözünü kaybetmiş, eşi tarafından terk edilmiş ve türlü çilelerle hayatı geçmiş olan Aşık Veysel kendi karanlık dünyasına inat türküleri ile Ölümünden yıllar sonra bile bizleri aydınlatmaktadır.

Hangi Sanatçıyı Seviyorsun?

En çok hangi sanatçıyı beğeniyorsunuz?

Musa Eroğlu
Erkan Oğur

Bestelerinde bulunan hoş ezgi ve sözlerinde yer alan derin anlamlar bizden sonraki nesillere bile ilham verecektir şüphesiz. Kendine has olarak oluşturduğu bağlama tarzı sebebiyle onun yolundan gitmek isteyen geleceğin müzisyenlerine sayfamızdaki notalar iyi bir başlangıç oluşturmaktadır.

Uzun İnce Bir Yoldayım Notaları
Uzun İnce Bir Yoldayım Notaları

Uzun İnce Bir Yoldayım Notaları Do Re Mi Notaları

es do re re re do si la do si la si la la mi re mi re re do si la do si
sol si la la es fa sol sol fa sol sol fa mi sol fa fa fa mi
re fa mi mi mire do re mi re re re do si la re si do do si la si la si la la
si la sol si la la lala lalala

 

 

Diğer Türkü Notalarımız: https://www.sarkinotasi.net/kategori/turku-notalari/

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: