Üç Telli Turnam Davut Sulari Notaları

Davut Sulari’nin benzersiz eseri olarak öne çıkan Üç Telli Turnam adlı türkünün notalarına dair bilgileri kısa bir süre içerisinde öğrenebilmek gibi bir sonuç kendini gösterebilmektedir.

Davut Sulari’nin benzersiz eseri olarak öne çıkan Üç Telli Turnam adlı türkünün notalarına dair bilgileri kısa bir süre içerisinde öğrenebilmek gibi bir sonuç kendini gösterebilmektedir. Durnam Gelir Bizim Elden olarak da öne çıkan bu özgün eseri performanslarına dahil etmek isteyen herkesin bu şekilde hareket etmeleri durumu da aktif olarak öne çıkabilecek bir durum olarak ifade edilebilecek türdedir.

Hangi Sanatçıyı Seviyorsun?

En çok hangi sanatçıyı beğeniyorsunuz?

Musa Eroğlu
Erkan Oğur

Genel olarak kişilerin müzik aşkını notalara aktarımı konusunda etkimizi Üç Telli Turnam adlı parçayla da gösterebilecek olup, bu aşamada da gerekli derlemeyi onlara sunmamızla da bilinmekteyiz. Her zaman bu eseri çalmak ve söylemek isteyenlere gerekli imkanları tanımaktayız.

Üç Telli Turnam adlı türküyü kolaylıkla çalmak isteyen ve bunun için notalara gerek duyan herkesin bu isteklerine yanıt verme konusunda kusursuz bir destek verebiliyoruz. Aynı zamanda da bu türkünün sözlerine ve solfej haline dayalı verileri de devamlı olarak kullanıcılarımıza eriştirmekteyiz. Her müzik aletiyle bu parçayı çalarak, etkili bir performans ortaya koymak isteyen kişilerin aradıklarını bulabilmelerine dair hareket etmekteyiz.

Böylelikle de bu türkünün eşsiz bir biçimde yorumlanması konusunda da en ideal sonuçlara ulaşmak adına da kabul görebilecektir. Üç Telli Turnam adlı türküye dayalı olarak hareket edecek olan kişilerin nota ve sözlere dair bilgileri temin etmek son basit bir şekilde de gerçekleştirilebilecek düzeyde de varlık gösterebilecektir.

Üç Telli Turnam Davut Sulari Notalar

üç telli turnam notaları

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: