Tuna Nehri Akmam Diyor Notaları

Tuna Nehri Akmam Diyor Notaları
Tuna Nehri Akmam Diyor Notaları ve do re mi notaları sizlerin beğenisine sunulmuştur. Bu eser aslında bir marştır. Kimilerine göre askerlik tarihindeki en büyük savunma olarak adlandırılan bir savunma savaşını anlatır.

Tuna Nehri Akmam Diyor Notaları ve do re mi notaları sizlerin beğenisine sunulmuştur. Bu eser aslında bir marştır. Kimilerine göre askerlik tarihindeki en büyük savunma olarak adlandırılan bir savunma savaşını anlatır. Marşın içinde de sık sık yer verildiği üzere Osman Paşa komutasındaki Türk askeri, Tuna Nehri çevresinde, şanına yakışır şekilde cenk etmiştir. Bu sebepledir ki bu türkü içimizde coşkun duygular oluşturur.

Çaldığımız türkünün geçmişini, yazıldığı şartları bilmek hiç şüphesiz ki çalınışında da değişiklikler yaratacaktır. Yavaş denilebilecek bir tempoya sahip olan bu eseri çalmak için verdiğimiz notalar yeterlidir. Biraz pratik ile ortaya güzel bir çalışma çıkarabilirsiniz.

Tuna Nehri Akmam Diyor Notaları
Büyütmek İçin Tıklayınız.

Tuna Nehri Akmam Diyor Notaları

mii fafa ree rere laa lasol sol fafa mii miredo

ree mimi faa fami mii mire doo rere dosisi lalakarar

 

sol lala sii sila laa lasol sol lala sii sila la

sol lala sisila sol lala sol fafa mi mii

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: