Tel Vurdu Beni Kıvırcık Ali Notaları

Tel Vurdu Beni Kıvırcık Ali Notaları
Kıvırcık Ali'nin Tel Vurdu Beni nota ve akorlarını sizler için derledik. Bağlama notaları için oldukça kolay öğrenilen bir türküdür.

Kıvırcık Ali’nin eşsiz yorumuyla her zaman dinleyicilerin gönlünde kendine yer bulan Tel Vurdu Beni adlı eserin notalarına erişmek oldukça basit olarak görülebilmektedir. Aynı zamanda da Dost Beni Beni olarak da bilinen bu esere dair bilinmesi gereken tüm detaylara erişebilmek gibi bir sonuca ulaşabilmek söz konusudur. Daha çok bağlamayla çalınsa da diğer müzik aletleriyle de sergilenebilecek olan Tel Vurdu Beni adlı türküyü kısa bir süre içerisinde çalmak isteyen kişilerin bu bilgilere kolay yoldan erişmeleri de mümkün olabilecektir.

Notaların rahatlıkla okunabilmesinin yanı sıra rahatlıkla çalınabilmesi doğrultusunda bu şekilde bir başlangıcın yapıldığı da söylenebilecek türde olmaktadır. Aynı zamanda da solfej ve sözleri de derlemelerimiz arasında yer almaktadır.

Hangi Sanatçıyı Seviyorsun?

En çok hangi sanatçıyı beğeniyorsunuz?

Musa Eroğlu
Erkan Oğur

Tel Vurdu Beni adlı türküye dair nota ve söz bilgisini merak edenlerin bu isteklerini gidermekteyiz. Kıvırcık Ali’nin bu eserini gönülden seslendirmek isteyen herkesin bu isteklerini geri çevirmeyerek, derleme faaliyetlerimiz içerisinde yer vermemizle öne çıkıyoruz.

Tel Vurdu Beni adlı türkünün bu sayede daha geniş kitlelere erişmesi ve farklı bir yorum içermesi konusunda devreye girecek olan müzisyenlerin ilk aşamada buna yönelik hareket edecekleri de devamlı olarak görülen bir yöntemdir. İstenilen enstrüman ile dolu dolu çalınacak olan bu parça, aynı zamanda da kişilerin gönül telini titretme konusunda da bire bir etkisi bulunan bir eser olarak da ifade edilebilecektir.

Tel Vurdu Beni Nota

tel vurdu beni notaları

 

Bu Notayı Oyla
blank
2 adet yorum var.
  1. Ercan

    Çok teşekkürler bu notalar için. Kıvırcık Ali’nin en sevdiğim şarkısıdır. Lütfen diğer notalarını da ekleyin!

    1. Gökhan Özdemir (Yönetici)

      En kısa zamanda sanatçının diğer notalarını da ekleyeceğiz sevgili ercan

Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: