Suda Balık Yan Gider Notaları

Suda Balık Yan Gider Notaları
Suda Balık Yan Gider notaları dikkatlice takip edilerek son derecede basit bir şekilde gerçekleştirilebilecek biçimde olacaktır.

Suda Balık Yan Gider notaları türküyü öğrenmek son derecede basit bir şekilde gerçekleştirilebilecek biçimde olacaktır. Müzisyenlerin farklı müzik aletlerini kullanarak bu şarkıya dair performanslarını ortaya koymaları da oldukça basit bir şekilde de gerçekleştirilebilecektir.

Türküleri merkezine alan ve bu şekilde hareket etmeye de gayret eden kişilerin Suda Balık Yan Gider türküsüne de yönelecekleri de görülebilecektir. Bu sayede de bu türkünün etkisini gösterebilmek ve dinleyicilere bu konuda türkü zevkini yansıtmak adına Suda Balık Yan Gider türküsünü öğrenmek isteyen kişilerin en makul başlangıçları yapabilmeleri konusunda Suda Balık Yan Gider türküsü ön planda olacaktır. Bu türküyle üst düzey bir performans sunabilmek de söz konusu olabilecektir.

Suda Balık Yan Gider türküsüne dayalı olarak hareket edecek olan kişilerin her zaman belirli bir işleyişe tabi olmaları ve hem notaları hem de sözleri doğrultusunda alıştırma yapmaları durumu görülebilecek türde de olacaktır.

Hangi Sanatçıyı Seviyorsun?

En çok hangi sanatçıyı beğeniyorsunuz?

Musa Eroğlu
Erkan Oğur

Suda Balık Yan Gider türküsüne dayalı olarak bu şekilde varlık gösterecek olan müzisyenlerin başarılı bir performans sunmaları konusunda etkili bir başlangıç yapmaları da muhtemel olacaktır. Aynı zamanda da bu türkünün sözlerini de öğrenebilmek de etkili bir performans icra etme konusunda ideal bir çalışma olarak görülebilecek türdedir.

Aynı zamanda da Suda Balık Yan Gider türküsüne dayalı olarak etkili çalıp söylemek adına notalar önemli bir yer tutmaktadır.

Suda Balık Yan Gider Notaları

Do re re re si – do do si si la si la – do re re do re si – do do si si la si

Bu Notayı da Çalabilirsiniz!  Şarkışla Notaları

Do re re od re si – do do si si la si la

La si do re si do la do si – si la la si do re

La si do re si do la do si – si la la la la

Do re re re si – Do do si si la si la – do re re re do re si – do do si si la si

Do re re do re si – do do si si la si la

La si do re si do si do si – si la la si do re

La si do re si do la do si – si la la la la

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: