Sîpan Xelat Evin Akor

Sîpan Xelat Evin Akor
Sîpan Xelat Evin Akor parçası etkili icrasından hoşnut olarak notalarını öğrenmek isteyenlerin aradıkları bilgilere ulaşmaları basit bir şekilde gerçekleşebilecektir.

Sîpan Xelat – Evin Notaları parçası etkili icrasından hoşnut olarak notalarını öğrenmek isteyenlerin aradıkları bilgilere ulaşmaları basit bir şekilde gerçekleşebilecektir. Bu Kürtçe parçanın etkili bir performansa dahil edilmesi konusunda kolay bir biçimde okunabilen notalara ve sözlere gerek duyulmasından dolayı da bu yönde derlemelerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Evîn Kürtçe parçasını eşsiz bir yorumlamayla dinleyicilerine sunmak isteyenlerin derlemiş olduğumuz notalardan faydalanabilmeleri mümkün olabilmektedir. Duygu yüklü bir parça olmasından dolayı da son derecede acıklı bir hikaye içeren Evîn adlı eseri icra etmede her müzik aletinden faydalanabilecektir. Hem bireysel hem de grup olarak bu parçayı icra etme konusunda en profesyonel yanlarını sergilemeleri mümkün olabilecektir.

 

Sîpan Xelat – Evin Akor

Bölüm -1 (2 KEZ)

dodo dodo dodo do sisi


re re ree doo si do

LASİDOREMİFARE (ara müzik/ hızlı çalınır)

Bölüm -2 (2 KEZ)
re re re si(si)//doredo do la


si si la do si la la

Bölüm -3 ( 2kez)
do do doo sii


redore re doo


mi mi remifa /redore/ do sisi

Bu kısım bittikten sonra 2. bölümden tekrar devam edin.

 

 

Diğer Kürtçe Notalarımız: https://www.sarkinotasi.net/kategori/kurtce-notalar-akorlar/

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: