Seyda Perinçek Mırına Bı Saxi Notaları

Seyda Perinçek Mırına Bı Saxi Notaları
Seyda Perinçek Mırına Bı Saxi Notaları öğrenildiği takdirde kolaylıkla çalınabilecek bir parçadır. Bu parça hakkında bilinmesi gerekenleri tedarik ederek, notaların yanı sıra sözleri ve solfejine de ulaşmak basit bir şekilde gerçekleşebilecektir.

Seyda Perinçek Mırına Bı Saxi Notaları öğrenildiği takdirde kolaylıkla çalınabilecek bir parçadır. Bu parça hakkında bilinmesi gerekenleri tedarik ederek, notaların yanı sıra sözleri ve solfejine de ulaşmak basit bir şekilde gerçekleşebilecektir. Mırına Bı Saxi parçasını bu sayede daha etkin bir şekilde çalabilmek de mümkün olabilecek türde gerçekleşebilecektir.

Mırına Bı Saxi parçasına odaklı bir performans sergilemek isteyenler için notaları kapsayan verileri kendilerine sunuyoruz. Son derecede sade ve okunaklı versiyonlarıyla bu bilgileri kendilerine aktarabiliyoruz. Her zaman bu parçayı çalabilmek için bu ihtiyaçlarını karşılıyor ve onların her zaman performans sergilemeleri konusunda da devreye girebilmekteyim.

Seyda Perinçek Mırına Bı Saxi Notaları

Mimimimi redo
Re do re fa mi re re
Re re re re do si si
Do si do mi re do do
Do do do do si la la
Si la si re do si
Mi mi mi mi re do re si
Si si si do si la la la la

 

Diğer Kürtçe Notalarımız: https://www.sarkinotasi.net/kategori/kurtce-notalar-akorlar/

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: