Seyda Perinçek – Em Nadın Kobane Do re mi Nota

Seyda Perinçek - Em Nadın Kobane Do re mi Nota
Em Nadın Kobane Do re mi Nota adlı Kürtçe parçanın okunaklı notalarını öğrenmek son derecede kolay bir şekilde gerçekleşebilmektedir.

Seyda Perinçek – Em Nadın Kobane Do re mi Nota adlı Kürtçe parçanın okunaklı notalarını öğrenmek son derecede kolay bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Kobane için Seyda Perinçek tarafından kaleme alınarak icra edilen bu parçayı her müzik aletiyle performe etmek son derecede kolaydır. Daha kolay hale gelebilmesi için bu parçanın notalarına dair bilgilerin en basit hallerine ulaşmanızı sağlamaktayız.

Kobane’de yaşanan olayları konu alan Em Nadın Kobane adlı parça, her müzik aletiyle profesyonel olarak icra edilebilmektedir. Bu parçayı duygusal yanıyla dinleyicilerine aktarabilmek isteyenlerin sayfamızda var olan bilgiler ışığında hareket etmeleri son derecede kolay olacaktır. Em Nadın Kobane odaklı amaçlarını gerçekleştirmeleri mümkün olmakla beraber, her zaman bu şekilde hareket etmeleri mümkündür.

Seyda Perinçek – Em Nadın Kobane Do re mi Nota

la la la mi re mi mi (süsleme)
mi mi re fa fa mi mi re do
re re do mi mi re re do si
do do si re re do do si la
si si la do do si si la la

si do re re re mi re do re
re re do mi mi re re do si
do do si re re do do si la
si si la do do si si la

 

Diğer Kürtçe Notalarımız: https://www.sarkinotasi.net/kategori/kurtce-notalar-akorlar/

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: