Seyda Perinçek Çaven Te Notaları

Seyda Perinçek Çaven Te
Seyda Perinçek Çaven Te Notaları seslendirmek isteyenler için bu eserin notalarını öğrenmeleri gerekmektedir. Bu eserin notalarını en kolay biçimde tespit ederek öğrenmek isteyenlere hizmetlerimizi ortaya koymaktayız.

Seyda Perinçek Çaven Te Notaları seslendirmek isteyenler için bu eserin notalarını öğrenmeleri gerekmektedir. Bu eserin notalarını en kolay biçimde tespit ederek öğrenmek isteyenlere hizmetlerimizi ortaya koymaktayız. Aynı zamanda da kullanıcılarımızın Çaven Te Kürtçe eseri hakkındaki söz ve solfej ayrıntılarını bulabilmelerini de kolay şekilde gerçekleşebilecek düzeyde olacaktır.

Kürtçe eserlere ilgi göstererek Çaven Te parçasını notalarını öğrenebilerek çalabilecek olan kişilere gerekli bilgileri sunabilmekteyiz. Kolaylıkla öğrenilebilecek türde olan notaların sayesinde daha kolay bir biçimde Çaven Te parçasını çalmaya başlamak mümkün olabilecektir. Her zaman bu bilgiler kullanıcılarımızın erişimine açık halde olmakla beraber, her zaman ulaşabilecekleri konumda yer almaktadır.

Seyda Perinçek Çaven Te Notaları

Sol la la–la la la la
re do re–Fa mi re re

Mi mi sol fa mi fa mi re
Mi re do re do si
Sol sol la la si si si la si do si la

Sol la la la la da mi re
Re do si
Si si si si mi re do do si la
La la la la re do si si la sol
Sol la la si la si do si la
La la la la

 

 

 

Diğer Kürtçe Notalarımız: https://www.sarkinotasi.net/kategori/kurtce-notalar-akorlar/

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: