Sen Bir Aysın Notaları

Sen Bir Aysın Notaları
Sen Bir Aysın Notaları ve verilen basit notalar ile çalınan bir dinletisi sitemizde paylaşılmıştır. Sizler de kullandığınız müzik aleti ile verdiğimiz notaları kullanarak bu güzel parçayı çalabilirsiniz.

Sen Bir Aysın Notaları ve verilen basit notalar ile çalınan bir dinletisi sitemizde paylaşılmıştır. Sizler de kullandığınız müzik aleti ile verdiğimiz notaları kullanarak bu güzel parçayı çalabilirsiniz. Parçayı dinlediğimiz ilk kaynaklar tarafından ağırlıklı olarak saz ile çalınmış olsa da flüt, melodika, piyano, org, gitar gibi sık tercih edilen müzik aletleri ile çalmak iyi sonuçlar vermektedir. 

Sen Bir Aysın şarkısı Keloğlan filminde Rüştü Asyalı‘nın hayat verdiği keloğlan karakteri tarafından seslendirilmiştir. Aynı müzik kullanılarak farklı sözlerin yazıldığı versiyonları mevcuttur. Türk Halk müziği kategorisinde yer alan bu türkü çok sayıda müzisyen tarafından çalınmış ve söylenmiştir. 

Sen Bir Aysın Notaları

dore rela
dore re rere la
re dodo sire
dosisi la do
do sisi lasisi lala lalala
sila do si
si lala lado si
do sisi la sisi lala lalala

En Sevdiğiniz Sanatçı?

En Sevdiğiniz Sanatçı?

Ceylan Ertem
Mabel Matiz

 

Diğer Bağlama Notalarımız: https://www.sarkinotasi.net/kategori/baglama-notalari/

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: