Selvi Boylum Al Yazmalım Kolay Piyano Nota

selvi-boylum-al-yazmalim-piyano-notası
Selvi Boylum Al Yazmalım piyano notası ile kolay bir şekilde piyano çalabilirsiniz. Kolay piyano notası olarak başlangıç için oldukça idealdir.

Yeşilçam sinemasının en iyi filmi olan Selvi Boylum Al Yazmalım piyano notası sizler için yayınlandı. Kolay Piyano Notası olarak bilinen ve çabuk öğrenebileceğiniz Selvi Boylum Al Yazmalım şarkısını hemen çalmaya başlayın.

Oldukça güzel bir film olan Selvi Boylum Al Yazmalım bugün bile en çok konuşulan filmler arasında yer almaktadır. Halen televizyon kanallarında denk geldiğinde mutlaka durur, nereden devam ediyorsa oradan izlemeye bende devam ederim. Kadir İnanır ve Türkan Şoray’ın müthiş oyunculuğu karşısında mest olurum.

Yönetmen Atıf Yılmaz’ın elinden çıkan bu sanat eseri Cengiz Aymatov’un romanından Ali Özgen Türk tarafından uyarlanan film Türkiye’nin Orta Toroslar Bölgesinde çekilmiştir. Selvi Boylum Al Yazmalım müzikleri Cahit Berkay tarafından bestelenmiştir.

Hangi Sanatçıyı Seviyorsun?

En çok hangi sanatçıyı beğeniyorsunuz?

Musa Eroğlu
Erkan Oğur

Herkes tarafından bilinen hikayesi oldukça ilgi çekicidir. KöylüKızı Asya rolünü oynayan Türkan Şoray, yaşadığı köyün yakınındaki inşaat şantiyesinde kamyoncu olan İlyas rolündeki Kadir İnanır’a aşık olur. Gizlice buluşmaların ardından evlenen ve bir çocuk yapan bu çift çok mutluyken, İlyas,

Asyayı terk ederek kayıplara karışır. Daha sonra Ahmet Mekin’in canlandırdığı Cemşit karakteri Asya ile yakınlaşır ve kendisine sahip çıkar. Sonra aralarında gelişen olaylar ile bir birlerini sevip aşık olurlar.

Bu müthiş aşk hikayesine ait şarkının notalarını sizde aşağıdan takip ederek piyano ile çalmaya başlayabilirsiniz. Lütfen Selvi Boylum Al Yazmalım piyano notaları ile çaldığınız esnada video çekip bize yorum kısmından atınız.

Selvi Boylum Al Yazmalım Kolay Piyano Notası

Selvi Boylum Al Yazmalim

 

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: