Şartlar

Küfürlü, tehdit edici, kaba ve bel altı konularda yorumlarda bulunan; dil, din ve ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek yasaktır.

Yorumlarda yazılan her yazıdan sadece ve sadece siz sorumlusunuz. SarkiNotasi.net yöneticileri bu konuda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Site kurallarına uymayan herkesin ayrım gözetmeksizin uzaklaştırılır. Site kurallarına uymayan yorumlar ikaz edilmeksizin silinir.

Yorumlarda kişi ve firmaları karalamak, küfür etmek, hakaret içerikli paylaşımlarda bulunmak yasaktır.

Yorumlarda herhangi bir kullanıcıyı belirli bir konuda bilgisi az olduğu için veya hatalı bilgi verdiği için suçlayıp hakaret edemezsiniz. Uygulayıp uygulamamız tamamen sizin iradenizdedir. Kullanıcı, meydana gelebilecek sorunlardan sorumlu değildir.

Yorumlarda yeni bir nota istemeden önce mutlaka arama yapmalısınız. Sormak istediğiniz nota önceden yayınlanmış olabilir. Böylelikle karmaşanın önüne geçilmiş olunurken sizde çok daha hızlı çözüm bulabilirsiniz.

Başlıklarda büyük harf kullanmak yasaktır. Ancak Başlık İçerisindeki Kelime Başlıkları Büyük Harfle Başlayabilir. (<==Örnek başlık cümlesi açıklamada olduğu gibi. )

Sitemiz Nota paylaşım platformu olduğu için yorumlar kısamında gereksiz-kişisel tartışmalara-atışmalara girmek yasaktır. Site bir birinize meydan okuyacak bir yer değildir.

Yöneticiler her yazılan mesajı kontrol edemeyebilirler. Uygunsuz bir mesaj gördüğünüzde bilgi@sarkinotasi.net mail adresine bilgi verebilirsiniz.

Kullanıcıların “admin” ve türevleri olan kullanıcı adlarını almaları yasaktır.

Anlamsız, klavyeye rastgele basılarak alınan kullanıcı adlarını kullanmak yasaktır.

Başka bir siteye hit/üye çekme amaçlı başlıklar açmak yasaktır.

Çoklu kullanıcı hesabı açmak yasaktır. Tespiti halinde üyelik süresiz iptal edilir.

Saygılarımızla…

blank