Pinhani Beni Al Akor

Pinhani Beni Al Akor
Pinhani Beni Al Akor sitemizde yerini almıştır. Pop müzik kategorisinde yer alan bu parça gerek gençler, gerekse ileri yaştaki müzisyenlerin repertuarında yer vermek istedikleri bir şarkıdır.

Pinhani Beni Al Akor sitemizde yerini almıştır. Pop müzik kategorisinde yer alan bu parça gerek gençler, gerekse ileri yaştaki müzisyenlerin repertuarında yer vermek istedikleri bir şarkıdır. Yavaş bir tempoda ilerlemesi ve orijinal bestesinde de fazla süslemeye yer verilmeden çalınması sebebi ile çalışma sonunda aldığınız sonuç muhtemelen sizi memnun edecektir. Pinhani grubunun ilk albümü olan “İnandığım Masallar” da 2006 yılında dinleyici ile buluşan eser; Kavak Yelleri dizisinde de kullanıldı. Popüler bir dizi olan ve geniş kitlelere ulaşan bu dizi sayesinde şarkının popülaritesi de aynı ölçüde arttı. Pinhani grubu; gerek bestelerinde, gerekse seslendirmelerinde dikkat çeken  ve kendine has şekilde farkını kulağımıza hissettiren bir grup.

Pinhani Beni Al Akor

dosi dosi di so
sido redo sido sol
do sido sido sido
sido redo sido
mifa sol fa mi fare
remi fami re mido
dore mire dore re do
sido sila si do
dosi dosi dosi do
sido redo sido

En Sevdiğiniz Sanatçı?

En Sevdiğiniz Sanatçı?

Ceylan Ertem
Mabel Matiz

 

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: