Neredesin Sen Notaları

Neredesin Sen Notaları
Neredesin Sen notaları sitemizde sizlere sunulmuştur. Türk halk müziğindeki yeri tartışılmaz olan Neşet Ertaş'a ait olan bu eser, müziğe gönül veren herkes tarafından rağbet görmektedir.

Neredesin Sen notaları sitemizde sizlere sunulmuştur. Türk halk müziğindeki yeri tartışılmaz olan Neşet Ertaş‘a ait olan bu eser, müziğe gönül veren herkes tarafından rağbet görmektedir. Usta sanatçı söz yazarlığı ile gönülleri feth etmesinin yanında kullandığı müzik aleti olan bağlamada da kendine özgü tarzı ve geliştirmeleri ile dikkat çekmektedir. Yöresel bir tarzda sanatını icra etmesine rağmen ulusal bir üne sahip olan

Neşet Ertaş; Neredesin Sen eserini, Almanya dönüşü yaptığı bir kaza sebebi ile cezaevine girdiği 3 aylık süreçte kibrit çöpünün barutlu kısmı ile sigara kağıdına yazdığını ifade etmiştir. Büyük ustaya ait bu eseri paylaştığımız notalar ile kolaylıkla çalabilirsiniz.

Neredesin Sen Notaları

es mifafa mifasol mifamifa mifami refami rerere miredo
mire dodododo es remi redo mire dodore dosi redo es si
sisi sila silasido silasol es fafafa silala ailasi
dosila sol es fafa fasila lala lala es lala lala lala
sol fasolfa fasolfa fasol lala lalala

 

En Sevdiğiniz Sanatçı?

En Sevdiğiniz Sanatçı?

Ceylan Ertem
Mabel Matiz

 

Diğer Bağlama Notalarımız: https://www.sarkinotasi.net/kategori/baglama-notalari/

Diğer Türkü Notalarımız: https://www.sarkinotasi.net/kategori/turku-notalari/

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: