Mendilimin Yeşili Notaları

Mendilimin Yeşili Nota
Mendilimin Yeşili Notaları Aman Doktor olarak da bilinen türkünün notaları ve sözleri öğrenciler için hazırlandı.

Mendilimin Yeşili Notaları Aman Doktor olarak da bilinen türkünün notaları ve sözleri öğrenciler için hazırlandı. Tarafımızca derlenen Mendilimin Yeşili türkünün bu bilgilerini paylaşıma açmış bulunuyoruz. Bu sayede de bu türkünün bu yönlerini öğrenmek tek bir tıkla mümkün olabiliyor. Aynı zamanda da en kolay biçimde çalınabilmesi için son derecede okunaklı olarak da görülebiliyor.

Mendilimin Yeşili adlı türkü İstanbul yöresine ait olmakla beraber, herkesin bildiği duygu yüklü bir türkü olarak da adlandırılmaktadır. Herkesin bildiği bu eseri çalıp söylemek isteyenlerin de notalarına erişmeleri için sayfamızdan yararlanabilmeleri de söz konusu olabilmektedir. Bu türkünün her zaman çalınıp söylenebilmesi için düzenli bir çalışma gerekecekse de ilk olarak nota bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Hangi Sanatçıyı Seviyorsun?

En çok hangi sanatçıyı beğeniyorsunuz?

Musa Eroğlu
Erkan Oğur

Her eser olduğu gibi Mendilimin Yeşili adlı türkü de repertuara eklenmesi muhtemel olan parçalar arasında yer alabilmektedir. Bu türkünün sürekli performanslara dahil edilmesi konusunda söz solfej ve nota detaylarına sayfamızdan erişim sağlanabilmektedir. Her zaman kişilerin bu bilgilere tarafımızca erişebilmeleri de mümkün olabilmektedir. Genelde telli çalgılarla icra edilmesi tavsiye edilse de diğer enstrümanlarla da çalınabilecektir.

Mendilimin Yeşili adlı parça, müzik konusunda başlangıç evresinde olan kişilerin de pratik yapacakları parçalardan bir tanesi olarak adlandırılmaktadır. Bu parçayı çalmak isteyenlerin her zaman notalara ihtiyaç duymaları gerekmektedir. Aynı zamanda da sayfamızdaki bu bilgilerden notaları rahat bir biçimde okuyabilmeleri de mümkündür.

Mendilimin Yeşili Notaları

mendilimin yeşili notalar

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: