Mem ARARAT – Dil Şikestî Akoru

Mem Ararat Dil Şikesti
Mem ARARAT - Dil Şikestî Akor ve notaları ile bağlama, gitar veya keman ile çalışma yapabilirsiniz. Kürtçe notalar bölümünde Mem Ararat notalarını bulabilirsiniz.

Mem ARARAT – Dil Şikestî Akor ve notaları ile bağlama, gitar veya keman ile çalışma yapabilirsiniz. Kürtçe notalar bölümünde Mem Ararat notalarını bulabilirsiniz. Mem Ararat adlı sanatçının en gözde eserleri arasında sayılan Dil şikesti notası hakkında bilgilere erişmek her zaman mümkün olmaktadır. Bu eserin sözlerini öğrenmek ve notaları hakkında bilgi sahibi olmak oldukça basit bir şekilde gerçekleştirilebilecektir. Aynı zamanda da eserin söyleniş tarzı ve dikkat edilmesi gereken hususlara da yer verilebilecektir. Mem Ararat tarafından başarıyla seslendirilen ve herkesin dinleyebileceği türde bir eser olan Dilşikesti ile beraber farklı duygulara adım atmak da daha ideal bir biçimde gerçekleşebilecektir. Bu eseri devamlı olarak çalmak isteyen kişilerin bu şekilde hareket ettikleri söylenebilecektir. Dilşi kesti akor parçasını hatasız bir biçimde öğrenebilmek adına alıştırmalar yapacak olan kişilerin bu notalar sayesinde isteklerine ulaşmaları da mümkün olacaktır.

Dilşikesti oldukça basit bir biçimde öğrenilecek olan bir parça olarak ifade edilmektedir. Aynı zamanda da içerdiği duyguyu dinleyicilere aktarabilmek adına da bu parçanın tüm bilgilerine erişmek son derecede önemli bir yer tutmaktadır. Aynı zamanda da parçanın ne şekilde çalınacağı ve orijinal hali hakkındaki bilgileri öğrenebilmek de kişilerin bu sürece iyi bir başlangıç yapmaları sağlamaları konusunda da yeterli bir noktada varlık göstermektedir. Bu bilgilerin her zaman erişime açık olmasından dolayı da bu şarkıya ilgi duyan ve çalmak isteyen herkesin ulaşabileceği bir konumda olduğu da görülebilecektir. Bu sayede de devamlı olarak kişilerin şarkı çalmalarında da önemli bir görevde de olabilecektir.

Mem ARARAT – Dil Şikestî NotaEm

C      Em               X2

C      G   Em F      Em
  X2

 

Em


C      Em               X2


C   G   Em F      Em 
       x2

 

Em


C      Em                X2


C      G-Em F     Em
      x2

 

Ritm: 4/3
Arpej: Pimami


Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: