Küstürdüm Barışamam Notaları

Küstürdüm Barışamam Notaları
Küstürdüm Barışamam Notaları, Erzincan yöresine ait olup, sözleriyle beraber her zaman kişileri etkileyebilecek konumdadır.

Küstürdüm Barışamam Notaları, Erzincan yöresine ait olup, sözleriyle beraber her zaman kişileri etkileyebilecek konumdadır. Bu eserin notalarını öğrenmek isteyen ve son derecede basit bir biçimde çalmaya başlayacak olan kişilerin arzu ettikleri performansı yakalamaları da görülebilecektir. Bu sayede de herhangi bir enstrüman ile bu parçayı aktif olarak performanslara dahil etmek de görülebilecektir.

Erzincan yöresine özgü bu parçayı çalıp söylemek azim gerektiren bir iştir. İlk olarak bu eserin son derecede okunaklı olan notalarını sayfamızda bulmak da en etkili başlangıç olarak değerlendirilebilecektir. Bu parçadaki duygu yoğunluğunu daha iyi hissedebilmek ve dinleyicilere aktarabilmek adına atılacak olan ilk adım nota ve sözlerini bilmek olacaktır.

Küstürdüm Barışamam türküyü öğrenmek ve herhangi bir enstrümanla çalmak isteyenlerin bu notaları temin edebilmeleri gerekli bir durumdur. Bu türküyü öğrenmek isteyenlerin genel olarak bu şekilde hareket etmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde uzun süre içerisinde Küstürdüm Barışamam adlı eseri öğrenebilmeleri gibi bir sonuç elde edilebilecektir.

Hangi Sanatçıyı Seviyorsun?

En çok hangi sanatçıyı beğeniyorsunuz?

Musa Eroğlu
Erkan Oğur

Küstürdüm Barışamam türküsüne bağlı olarak performansını ortaya koymak ya da ilgi duyduğu müziğe yöresel bir türküyle adım atmak isteyenlere ideal bir seçim olacaktır. Duygularını başarılı bir biçimde aktarmak adına da bu eserin etkisi oldukça fazla olabilecektir. Bu türkü sayesinde müziğe adım atacak ya da başlangıç evresinde Küstürdüm Barışamam türküsünü seslendirecek olan kişilerin notaları bilmesi gerekecektir.

Küstürdüm Barışamam Notalar

La Do Re Mi La Mi La Mi Mi Re Re Re Re Re Re Sib2 Do Re Sib2 Sib2 La Sib2 Do Re La Re Re Re Re Sib2 Do Re Sib2 Do Re Sib2 Sib2 La La Sib2 Do Re La Re Re Re Re Sib2 Do Re Sib2 Do Re Sib2 Sib2 La La Sol Do Sib2 La Do Sib2 Do Re Sib2 Sib2 Sib2 La La La La La Do Re Mi La Mi La Mi Mi Re Re Re Re Re Re Sib2 Do Re Sib2 Sib2 La Sib2 Do Re La Re Re Re Re Sib2 Do Re Sib2 Do Re Sib2 Sib2 La La Sib2 Do Re La Re Re Re Re Sib2 Do Re Sib2 Do Re Sib2 Sib2 La La Sol Do Sib2 La Do Sib2 Do Re Sib2 Sib2 Sib2 La La Sol Sol Sol Fa#3 Sol Fa#3 Sol Sol Fa#3 Sol Fa#3 Sol Fa#3 Mi Mi Mi Fa Mi Fa Re Mi Fa#3 Sol Fa#3 Sol Fa#3 Sol Mi Re Re Do Mi Re Re Re Re Mi Fa#3 Sol Fa#3 Sol Sol Fa#3 Sol Fa#3 Sol Fa#3 Mi Mi Mi Fa Mi Fa Re Mi Fa#3 Sol Fa#3 Sol Fa#3 Sol Mi Re Re Do Mi Re Re Re Re Re Do Re Mi Mi Mi Mi Re Re Re Re Re Re Sib2 Do Re Sib2 Sib2 La Sib2 Do Re Re Re Re Sib2 Do Sib2 Do Re Sib2 Sib2 Sib2 La La Sol Do Sib2 La Do Sib2 Do Re Sib2 Sib2 Sib2 La La La La La Do Re Mi Mi Mi Mi Re Re Re Re Re Re Sib2 Do Re Sib2 Sib2 La Sib2 Do Re Re Re Re Sib2 Do Sib2 Do Re Sib2 Sib2 La La Sib2 Do Re Re Re Re Sib2 Do Sib2 Do Re Sib2 Sib2 La La Sol Do Sib2 La Do Sib2 Do Re Sib2 Sib2 Sib2 La La La La La Do Re Mi Mi Mi Mi Re Re Re Re Re Re Sib2 Do Re Sib2 Sib2 La Sib2 Do Re Re Re Re Sib2 Do Sib2 Do Re Sib2 Sib2 La La Sib2 Do Re Re Re Re Sib2 Do Sib2 Do Re Sib2 Sib2 La La Sol Do Sib2 La Do Sib2 Do Re Sib2 Sib2 Sib2 La La La La

Bu Notayı da Çalabilirsiniz!  Şu Dalmadan Geçtin Mi Notaları

 

 

Diğer Türkü Notalarımız: https://www.sarkinotasi.net/kategori/turku-notalari/

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: