Koçan Barkır Notaları

Koçan Barkır Notaları
Koçan Barkır Notaları eserini çalmak isteyenler için notaları derledik. Bu parçanın notalarının kolay bir biçimde okunmasını sağlamak adına da hizmetlerimizi ortaya koyduk.

Koçan Barkır Notaları eserini çalmak isteyenler için notaları derledik. Bu parçanın notalarının kolay bir biçimde okunmasını sağlamak adına da hizmetlerimizi ortaya koyduk. Repertuarını geliştirmek ve Koçan Barkır parçasını seslendirmek isteyenler için en önemli detaylara sayfamızda yer verdik. Tüm bilgileri içeren Koçan Barkır parçasının etkili bir performansa dayalı olmasına bağlı bir hizmeti ortaya koyuyoruz.

Kürtçe eserlere merak duyanlar için Koçan Barkır eserinin notalarını, sözlerini ve solfejini kendileri için sunuyoruz. Rahat bir biçimde kısa sürede bu parçayı öğrenmek isteyenlere net bir seçenek sunarak, bu konuda en eşsiz bilgileri sağlamaktayız. Aynı zamanda da bu mükemmel eseri çalıp söylemek isteyenlere de ön ayak oluyoruz.

Koçan Barkır Notaları

intro

DO DO DO DO RE Sİ Sİ Sİ Sİ DO 3
LA LA LA DO Sİ LA

Nakarat

Sİ LA SOL SOL DO Sİ LA
DO RE Mİ Mİ RE SOL Mİ
RE Mİ DO RE DO RE Sİ DO
Sİ DO RE RE DO Mİ RE RE
RE RE DO Sİ DO DO SI LA Sİ
Sİ LA SO LA LA LA RE
RE DO Sİ DO DO Sİ LA Sİ Sİ LA SOL LA

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: