Kime Kin Ettin Notaları

Kime Kin Ettin notaları
Kime Kin Ettin adlı türkü Malatya’ya ait bir eser olarak bilinmekte ve genel olarak kişilerin notalarına sık sık yöneldikleri de görülebilmektedir.

Kime Kin Ettin adlı türkü Malatya’ya ait bir eser olarak bilinmekte ve genel olarak kişilerin notalarına sık sık yöneldikleri de görülebilmektedir. Bu eserin notalarını kısa süre içerisinde erişmek isteyenlerin yanı sıra aynı zamanda da eseri seslendirme amacı güdenlerin de bu derleme çalışmasından etkili olarak yararlandıkları söylenebilmektedir. Öte yandan bu Kime Kin Ettin adlı türküyü daha etkili bir performansa dahil edebilmek için sözler ve solfej hakkındaki bilgileri de kısa süre içerisinde edinmek isteyenlere dayalı olarak hareket ettiğimiz de görülebilmektedir.

Hangi Sanatçıyı Seviyorsun?

En çok hangi sanatçıyı beğeniyorsunuz?

Musa Eroğlu
Erkan Oğur

Bu parçayı en eşsiz biçimde yorumlama amacı güdenlerin bu şekilde bir başlangıç yaparak hareket etmeleri sonrasında da rahatlıkla çalabildikleri de görülebilmektedir.

Kime Kin Ettin adlı türküye dayalı olarak hareket edecek olan kişilerin sözleri de bilmeleri elzem bir durum olarak adlandırılabilmektedir. Bir yandan parçayı çalarak diğer yandan da söylemek isteyenlerin sözlere de gerek duymalarından dolayı bu bilgilere erişmeleri son derecede önemli bir başlangıç olacaktır. Kime Kin Ettin adlı eserin notaları kadar sözlerini temin etmek de sayfamız doğrultusunda gerçekleştirilebilecek bir durum olarak ifade edilebilecektir.

Notaların her zaman etkili bir biçimde çalınarak, repertuarlar arasında da yer alabilecektir. Her zaman bıu şekilde hareket ederek, gerektiğinde Kime Kin Ettin adlı türkünün başlangıç adımını atmak için nota ve sözlere gerek duyulduğunun farkında olarak bu biçimde bir hareket sergilemekteyiz.

Kime Kin Ettin Notaları

kime kin ettin notaları

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: