Kan Çiçekleri Notaları

Zülfü Livaneli - Kan Çiçekleri
Zülfü Livaneli tarafından notaları hazırlanan Kan Çiçekleri adlı eserin notalarını kolay bir şekilde do re mi olarak okuyup çalabilirsiniz.

Kan Çiçekleri Notaları Zülfü Livaneli tarafından icra edilerek, herkesin dilinde olan Kan Çiçekleri adlı eserin notalarını elde etmek son derecede basit bir şekilde gerçekleştirilecektir. Notaların en basit bir biçimde okunabilecek düzeyde sunulmasına dayalı derleme çalışmalarımız bununla sınırlı kalmamaktadır. Aynı zamanda Kan Çiçekleri adlı eserin sözleri ve solfej bilgileri de aynı zamanda da sunmuş olduğumuz bilgiler arasında yer almakta olup, herkesin gerektiğinde yönelebildiği bir başlangıç evresi olarak da adından söz ettirmektedir.

Doğru ezgiyle çalabilmek adına girişimlerde bulunacak olan kişilerin her zaman nitelikli bir performans sunabilmeleri de gözlemlenebilecektir. Notalar dahilinde etkili bir çalışma ortaya koymaları doğrultusunda da aradıkları Kan Çiçekleri performansını da başarılı bir şekilde icra etmeleri durumu söz konusu olabilecektir.

Hangi Sanatçıyı Seviyorsun?

En çok hangi sanatçıyı beğeniyorsunuz?

Musa Eroğlu
Erkan Oğur

Kan Çiçekleri adlı eseri çalıp söylemek isteyen kişilerin söz ve notalara dayalı olarak hareket etmeleri sürekli olarak atacakları ilk adım olarak ifade edilebilecektir. Bu eseri en doğru biçimde çalarak, dinleyicilerine eriştirebilmek adına bu biçimde bir başlangıç yapmak önemlidir. Bu sayede sayfamızdan yararlanarak Kan Çiçekleri adlı eseri en ideal biçimde çalmak isteyen kişilerin harekete geçmeleri durumu da görülebilecektir.

Öte yandan repertuarlarında bu parçaya yer vererek, her zaman dinleyicilerine bu şekilde erişmek isteyen kişilerin de bu şekilde hareket etmeleri beklenmektedir. Her müzisyen aynı tip bir başlangıç yapacak ve müzikle ilgilenen herkese de genel olarak ön planda tutulacaktır.

Kan Çiçekleri Nota

La-la-la-la-la–si-si-si-la-sol-la ( 2 defa )
Mi-fa-fa-fa-fa-fa-mi-mi-re-re-mi-do/
La-si-si-si-si-do-re /
La-si-si-la-si-sol-la/

La-la-la-la-la-si-si-si-la-sol-la ( 2 defa )

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: