İzmir’in Dağlarında Çiçekler Açar Do Re Mi Notaları

İZMİR'İN DAĞLARINDA ÇİÇEKLER AÇAR NOTALARI
İzmir'in Dağlarında Çiçekler Açar Do Re Mi Notaları sitemize eklenmiştir. Halk arasında ve yazılı kaynaklarda ismi daha çok İzmir Marşı olarak geçer.

İzmir’in Dağlarında Çiçekler Açar notaları sitemize eklenmiştir. Halk arasında ve yazılı kaynaklarda ismi daha çok İzmir Marşı olarak geçen İzmir’in Dağlarında Çiçekler Açar Do Re Mi Notaları Bir enstrüman çalmaya başlayan herkes İzmir Marşı’nı öğrenmek ve çalmak ister. Sitemizde yer alan notalar yardımıyla her enstrümanla İzmir Marşı’nı çalmak oldukça kolaydır. İzmir Marşı, gitar, melodika, bağlama, flüt, piyano gibi bütün müzik aletleri ile çalınmak için oldukça uygun bir parçadır.

Hangi Sanatçıyı Seviyorsun?

En çok hangi sanatçıyı beğeniyorsunuz?

Musa Eroğlu
Erkan Oğur

İzmir’in Dağlarında Çiçekler Açar parçasının yazarı resmi olarak bilinmemektedir. Anonim olarak kaydedilmiştir. Birçok müzisyen tarafından dinleyicilerin beğenisine sunulmak üzere icra edilmiştir. Kulağa gelen güzel ezgisinin yanında ortaya çıktığı dönemden ve sözlerinden kaynaklı olarak duyan herkeste derin duygular ve coşkun hisler uyandırmaktadır.

İzmir'in Dağlarında Çiçekler Açar Do Re Mi Notaları
İzmir’in Dağlarında Çiçekler Açar Do Re Mi Notaları

İzmir’in Dağlarında Çiçekler Açar Do Re Mi Notaları

la_ mi mi mi mi mi mi | fa mi re fa mi

la_ mi mi mi mi mi mi | fa mi re fa mi

mi_ la_ sol fa mi re | mi re do si do

do_ mi_ re do si la | do si la sol# la

 

Çanakkale Türküsü Notalarını da İnceleyin: https://www.sarkinotasi.net/canakkale-turkusu-notalari-480/

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: