İstiklal Marşı Do Re Mi Kolay Notası

İstiklal Marşı Do Re Mi Notaları
İstiklal Marşı do re mi kolay notası sitemizde paylaşılmıştır. Paylaştığımız notalar sayesinde iyi bir başlangıç yapabilir ve bu güzel eseri sizde çalabilirsiniz.

İstiklal Marşı do re mi kolay notası sitemizde paylaşılmıştır. Bildiğiniz gibi İstiklal Marşı Çok zorlu bir süreçte ve çekilen büyük acılar sonucu içten gelen coşkun duyguların bir yansıması olarak yazılmıştır. Mehmet Akif Ersoy tarafından kaleme alınan bu muhteşem eser en iyilerinin de iyisi olarak seçilmiş, devletimizin ve milletimizin temsili olarak kabul edilmiştir.

1921 yılında kabul edilen İstiklal Marşı, 1930 yılında Osman Zeki Üngör  tarafından bestelenmiştir. Hem bestesi hemde sözleri ile her daim dinleyenlerde yüksek duygular uyandıran, Milli marşımız olmasının yanında edebi ve sanatsal olarak da muhteşem bir eser olma özelliği taşır. Bu sebepledir ki enstrüman çalmaya başlayan herkes bu eseri icra etmek ister. Paylaştığımız notalar sayesinde iyi bir başlangıç yapabilir ve bu güzel eseri sizde çalabilirsiniz.

Hangi Sanatçıyı Seviyorsun?

En çok hangi sanatçıyı beğeniyorsunuz?

Musa Eroğlu
Erkan Oğur

İstiklal Marşı Do Re Mi Kolay Notası

-kork-ma-sön-mez-bu-şa-fak-lar-da-yü-zen-al-san-cak

-si -mi -fa –sol -re -fa- mi –mi -la -si -do -si -sol -si

-sön-me-den-yur-du-mun-üs-tün-de-tü-ten-en-son-o-cak

-si -la- si – fa -fa- la -sol-re- mi-fa-sol-la -si -do-re

-o-be-nim-mil-le-ti-min-yıl-dı-zı-dır-par-la-ya-cak

-mi-re-re-re- -si-la-sol-do-si-do-fa-do-si- la-sol

-o- be-nim-dir-o-be-nim-mil-le-ti-min-dir-an-cak

-fa-sol-mi-mi-re-do-si- la-sol-fa-mi-si-do -mi

 

 

Çanakkale Türküsü Notaları

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: