Hozan Serhat Ser Banika Do Re Mi Notaları

Hozan Serhat Ser Banika Do Re Mi Notaları
Hozan Serhat Ser Banika nota çalışması sizler için yayınlandı. Evde Hozan Serhat Ser Banika akor çalışmalarını takip ederek şarkıyı çalabilirsiniz.

Ser Banika adlı şarkıyı Hozan Serhat’tan dinleyen ve oldukça fazla etkilenen kişilerin bu şarkının notalarını öğrenerek hareket etmeleri sonrasında aradıklarını bulmaları mümkün olabilecektir. Ser Banika adlı esere yönelik bu isteklerini kısa sürede gerçekleştirebilecek türde olarak; hem notalarını hem de sözlerini kısa süre içerisinde temin etmeleri gibi bir durum da ortaya çıkabilecektir. Bu türküdeki yorumu beğenen ve duygu aktarımına tabi olan kişilerin öğrenebilmeleri sürecinde ilk olarak bu şekilde hareket etmeleri gibi bir durum da söz konusu olabilecektir. Ser Banika türküsüne dayalı olarak gerçekleşecek olan bu süreç konusunda ilk adımın bu şekilde atılacağı da devamlı olarak görülebilecek yapıda da varlık gösterebilecek konumda kendini gösterebilecektir.

Hozan Serhat tarafından başarılı bir şekilde icra edilen Ser Banika adlı türküye dayalı bu şekilde adım atmak her zaman öğrenmek adına olumlu sonuçlar elde edilebilecektir. Genel itibarıyla bu şekilde hareket edecek olan müzisyenlerin her zaman en ideal neticeleri elde etmeleri gibi bir durum da ortaya çıkabilecek pozisyonda olacaktır. Her zaman kişilerin Ser Banika notaları ve sözleri doğrultusunda hareket etmeleri halinde aradıkları bu sonuca ulaşabilmeleri an be an gerçekleştirilebilecek yapıda da bulunacaktır. Her zaman kendilerine has performanslarıyla bu şarkıyı söyleyebilmeleri için de genel bir sonuç elde etmelerinde etkili bir pozisyonda yer alacak olan bir durum olarak da kendini gösterebilecektir.

Hozan Serhat Ser Banika Do Re Mi Notaları

re mı fa
do re mı
sıdore do sı re

sol lalala la dosıla
la dosıla

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: