Hozan Serhat Hewler Do Re Mi Notaları

hozan serhat hewler nota
Hozan serhad tarafından yazılan hewler şarkı sözleri ve hewler nota çalışmasını sizlerle paylaşlıyoruz. Hewler akor çalışması ve çalma videosunu da yayınlıyoruz.

Hewler nota Hozan Serhat tarafından başarılı bir performansla ortaya konulan bir eser olarak bilinmektedir. Bu şarkıdan etkilenerek söylemek isteyen kişilerin sayısı da bu sayede oldukça fazla olarak ifade edilebilmektedir. Notalarını ve akorlarını öğrenebilmek ve Hewler şarkısını söyleyebilmek bu sayede mümkün olacaktır. Her zaman bu şekilde hareket edecek olan müzisyenlerin Hozan Serhat’ın bu eşsiz parçasını kısa süre içerisinde öğrenebileceklerdir. Bu parçanın repertuarlarında yer alması adına bu şekilde bir faaliyet yürütmeleri gerektiği de belirtilebilecektir. Genel olarak da şarkının sözleriyle beraber icra edilmesi konusunda da mükemmel bir iş içerisinde olabileceklerdir. İstedikleri her zaman bu parçayı söyleyebilmeleri adına da ilk adımları aktif olarak atabileceklerdir.

Hozan Serhat’ın duygu dolu parçası olan Hewler’i öğrenebilmek adına girişim içerisinde olmak gerekmektedir. Bu parçanın ilk aşamada notalarını ve sözlerini rahatlıkla temin edebilmek söz konusu olmalıdır. Sonrasında da temin edilen bu notaların düzenli çalışma sonrasında kavranması ve hayata geçirilmesi gibi bir durum da elde edilebilecek türde olacaktır. Hozan Serhat’ın bu şarkısını gerek tek başına gerekse de grupla beraber çalıp söylemek için bu yöntem her zaman kesin sonuç verecektir. Ancak çalışmalara bağlı olarak ne kadar kısa süre içerisinde öğrenilmesi de tamamen kişilere bağlı olan bir durum olarak da kendini gösterecektir. Her zaman bu şekilde öğrenme işlemleri tamamlanabilecek ve kişilerin öğrenme süreçleri de sonuçlandırılacaktır.

Hozan Serhat Hewler Do Re Mi Notaları

Fa mi re rere
Mifasol famire
Re re re re ( ara geçiş )
Solsol re rere
Mifasol famire
Re re soll (sol sol)
La sol fa mi sol fa (fa fa)
Re mi fa ( fa fa )
Sol fa mi re fa mi ( mi mi)
Re re mi (mi mi )
Re sol fa mi re (re re )
Re re re re ( ara geçiş )
Fa sol la si la sofla
Mi fa sol la sol fami
Remi fa sol fa mi re
Fa mi re re
Remi fa sol fa mi re
Fa mi re re ..

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: