Hozan Dino Oy Yare Notaları

Hozan Dino Oy Yare Notaları
Hozan Dino Oy Yare Notaları parçasının notalarına dair hareket edecek olanların en eşsiz ve en sade bilgilere erişmeleri bir o kadar kolay bir şekilde gerçekleşebilecektir.

Hozan Dino Oy Yare Notaları parçasının notalarına dair hareket edecek olanların en eşsiz ve en sade bilgilere erişmeleri bir o kadar kolay bir şekilde gerçekleşebilecektir. Oy Yare parçasını Kütçe eserlere olan ilgilerinden ötürü yönelen kişilerin bu notalara kolay bir şekilde ulaşım sağlamalarının da önünü açabiliyoruz.

Oy Yare adlı Kürtçe eserinin tüm bilinmesi gerekenlerine yaptığımız derleme sonrasında ulaşabilmeleri mümkün olacaktır. Oldukça okunaklı olmasından dolayı kısa süre içerisinde bu eseri icra edebilmeleri de mümkün olabilecektir. Her zaman bu konudaki istekleri tarafımızca karşılanacak, Oy Yare notalarına en kolay ulaşım yönetimini de sağlamamızla beraber gerekli faaliyeti de yürütebileceğiz.

Hozan Dino Oy Yare Notaları

FA FA Mİ Mİ—–mi FA Mİ RE Mİ
FA FA FA Mİ Mİ FA Mİ RE
RE Mİ Mİ Mİ Mİ RE Mİ DO
DO RE RE RE DO RE DO Sİ
—SOL LA SOL LA Sİ—

RE Mİ Mİ Mİ Mİ RE RE Mİ DO
DO RE RE RE RE DO DO RE DO Sİ
DO DO DO DO Sİ DO Sİ LA

 

 

Diğer Kürtçe Notalarımız: https://www.sarkinotasi.net/kategori/kurtce-notalar-akorlar/

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: