Hozan Aydın – Lori Gitar Akoru

Hozan Aydın Lori Gitar Akoru
Hozan Aydın tarafından ortaya konulan Lori adlı türkünün hakkındaki notalara ulaşmak her zaman basit bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Hozan Aydın tarafından ortaya konulan Lori adlı türkünün hakkındaki notalara ulaşmak her zaman basit bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu konuda da eğitim alarak gitar akorlarını öğrenmek isteyen kişilere destek verilmektedir. Bu türkünün sözleri, akorları ve notaları hakkında en kapsamlı bilgilere erişmek isteyen kişilerin site sayesinde istedikleri bilgilere ulaşmaları oldukça basit olacaktır. Aradıkları her türlü bilgi sayesinde bu türkünün çalınmasını daha da kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek ve gerekli alıştırmalara da başlayacaklardır. Bundan dolayı da türkünün her bir notasını eksiksiz bir biçimde öğrenebilmeleri adına atacakları ilk adım olarak da görülebilecektir. Bu türkü sayesinde geniş kitleleri etkilemek adına bir girişimde bulunacak olan kişilerin ilk olarak söz, akor ve nota odaklı olarak hareket edecekleri de görülebilecektir.

Hozan Aydın’ın bu seslendirdiği eser, kendine has söyleyiş tarzıyla bambaşka bir konumda olabiliyor. Lori adlı parça farklı kişiler tarafından söylense de bu konuda Hozan Aydın’ın yeri ayrı tutuluyor. Tıpkı Hozan Aydın gibi Lori şarkısını söylemek isteyen kişilerin de buna yönelik hareket ettikleri de görülebilior. Her zaman bu şarkıyı söyleyebilmek adına bir kez öğrenebilmek yeterli olabiliyor. Kişilerin istedikleri zaman bu şarkıyı çalabilmek ve repertuarlarında yer almasını sağlamak adına bu şekilde hareket ettiklerini de görebiliyoruz. Bu yüzden Lori adlı parçaya da yer vererek, Kürtçe Notalar hakkındaki tüm bilgileri sunabilmek için de hizmetlerimizi gösteriyoruz.

Hozan Aydın – Lori Gitar AkoruD

A        Em     x2

D 

A      G   Em

 

Am

Em

G             x2

D    Em

 
D

A     Em       x2

D

A    G    Em

 

Am

Em

G              x2

D     Em

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: