Hatırla Sevgili Do Re Mi Notaları

Hatırla Sevgili Do Re Mi Notaları
Hatırla sevgili do re mi notaları müzik severler ile paylaşıyoruz. Okunuşları ile beraber verdiğimiz notaları anlamanız çok kolay olacaktır.

Hatırla sevgili do re mi notalarını siz müzik severlerin beğenisine sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Okunuşları ile beraber verdiğimiz notaları anlamanız ve yorumlamanız çok kolay olacaktır. Temel seviye de paylaşılan bu notaları kendinizi geliştirdikçe süsleyerek profesyonel çalışmalar ortaya koyabilirsiniz. Fakat verilen notlar da Hatırla Sevgili müziğin sevilen ezgisini ortaya koymak için yeterlidir. 

Bu şarkı halk arasında “Hatırla Ey Peri” şeklinde de bilinmektedir. Aslında bu eser Muhlis Sabahattin Bey‘e ait nihavent makamında bir bestedir. Bilinen isimlerinin aksine kayıtlara “Hatırla Margaretha” olarak geçmiştir. Yani eserin orijinal kabul edilen ismi budur. 2006 yılında seyirci ile buluşan sevilen bir diziye ismini vererek jenerik müziği olmuş ve hepimizin beğenisini kazanmıştır. 

Hatırla Sevgili Notaları
Hatırla Sevgili Notaları Tablosunu Büyütmek İçin Üstüne Tıklayınız.

Hatırla Sevgili Do Re Mi Notaları

la do mi  re_ do  mi_____

la do mi  re_ do  si_____

si do re  do_ si  re__  fa__

mi si do  re do si  la_____

 

sol# la si  sol fa mi_____

fa_ fa  mi re do  mi_____

fa_ fa mi re do  mi_re do si la

si do re  do_ si  la_____

Hangi Sanatçıyı Seviyorsun?

En çok hangi sanatçıyı beğeniyorsunuz?

Musa Eroğlu
Erkan Oğur

 

 

Diğer Piyano Notalarımız: https://www.sarkinotasi.net/kategori/piyano-notalari/

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: