Hakkımızda

müzik notaları

SarkiNotasi.net internet sitesi, Türk ve Yabancı birçok sanatçı ve gruba ait şarkıların nota ve akor çalışmalarını paylaşmaktadır. Müzisyen kadrosu ile hem videolu hem de yazılı olarak çalışmalar paylaşmaktayız. Herhangi bir maddi kazanç beklemeden gönüllü olarak çalışma ile nota ve akor paylaşımları yapmaktayız.

nota
nota

Özellikle amatör sanatçılar ve enstrüman çalmaya başlayan öğrenciler için hazırladığımız SarkiNotasi.net internet sitesi sürekli olarak ücretsiz olarak eski ve yeni şarkılara ait nota ve akor paylaşımı yapmaya devam edecektir.

Bağlama Notaları

Anadolu insanın en çok sevdiği enstrüman olan ve atalarımızın geçmişten beri şarkılarını, türkülerin, fasıl sohbetlerini şenlendiren bağlama için de çok sayıda nota paylaşmaktayız. Eski türkülerin nota çalışmalarını arşivlerden derleyerek sizler için bu sayfada paylaşarak geçmişten günümüze bir bağ kurmak istiyoruz. Bağlama Notaları kategorisi altında atalarımızın en sevdiği şarkıların akorlarını ve notalarını paylaşarak kısa bir süre içerisinde bağlama öğrencilerine çalabilmeyi sağlamaları için yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Bağlama Notaları Kategorimiz: https://www.sarkinotasi.net/kategori/baglama-notalari/

Gitar Notaları

Gençlerin özellikle Gitar çalmak için akor ihtiyacını karşılamak için paylaştığımız tüm notalar gitar notaları ile uyumlu şekilde paylaşılmaktadır. İstediğiniz şarkıyı gitar ile çalmak için akorlar ve notaları inceleyerek ve sizler için derlediğimiz video çalışmalarını yakından takip ederek kısa bir süre içerisinde sevdiğiniz şarkıları gitar ile çalmaya başlayabilirsiniz.

 

Kürtçe Notalar

Medeniyetler beşiği Anadolu’da yaşayan Kürtler içinde kendi sanatçılarının çıkarmış oldukları şarkılara ait akor ve notaları da paylaşmaya başladık. Kürt müziğinin en tanınan sanatçıları başta olmak üzere tüm kürt sanatçılara ait nota ve akorları paylaşarak Kürtçe Müzik yapmak isteyen tüm amatör müzisyenlere kendi dillerindeki şarkıları çalabilmeleri için nota ve akor paylaşımı yapmaya devam edeceğiz. Kürtçe müzik klipleri için size önereceğimiz Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/user/kommuziknet

Kürtçe Nota Kategorimiz:  https://www.sarkinotasi.net/kategori/kurtce-notalar/

Her gün yeni nota ve akor çalışmalarını eklemeye devam ederek kısa bir süre sonra binlerce akor ve notayı arşiv haline getirmeye çalışırken, yeni çıkan şarkıların da akorlarını yayınlayarak güncel parçaları da çalabilmeniz için tüm enerjimizi harcamaya devam edeceğiz.

 

blank