Güzel Aşık Cevrimizi Çekemezsin Demedim Mi Notaları

Güzel-Aşık-Çevrimizi-Çekeme
Şah Hatayi’nin deyişlerinden olan güzel bir eser Güzel Aşık Cevrimizi Çekemezsin Demedim Mi adlı eserin notalarını sizler için ekledik. Eserin nota kağıdından kolayca notaları okuyup dilediğiniz enstrüman ile çalabilirsiniz. Eserin solfeji ve sözleri de paylaşımımız da mevcuttur.

Güzel Aşık Cevrimizi Çekemezsin Demedim Mi nota adlı türkünün sözlerini rahatlıkla öğrenebilmek ve notalarına kolayca sahip olmak oldukça basit bir şekilde gerçekleştirilebilecek düzeyde de olmaktadır. Güzel Aşık Cevrimizi Çekemezsin Demedim Mi türküsü duygusal söylemleri içermesinin yanı sıra da gerek tınısı gerekse de ezgisiyle herkesin beğenisini toplayan bir konumda olmasından dolayı dinleyicilere bu eseri sunmak isteyen müzisyenlerin hakkında bilgi alması da muhtemel olacaktır.

Bu türkü hakkındaki tüm nota ve söz bilgisini elde etmek adına kişilerin bu şekilde hareket edebilmeleri durumu gündeme gelebilecektir. Aynı zamanda da kişilerin bu tarzda hareket etmeleri sonrasında Güzel Aşık Cevrimizi Çekemezsin Demedim Mi adlı türküye rahatlıkla ulaşabilmeleri de muhtemel olacaktır.

Hangi Sanatçıyı Seviyorsun?

En çok hangi sanatçıyı beğeniyorsunuz?

Musa Eroğlu
Erkan Oğur

Güzel Aşık Cevrimizi Çekemezsin Demedim Mi adlı türkü içerisinde her zaman istenilen notaları elde etmek mümkün olabilecektir. Gayet güzel bir söyleyiş tarzıyla beraber notalarını da öğrenebilmek, bu eseri daha etkili bir biçimde çalabilmek adına da önemli bir konumda olabilmektedir.

Güzel Aşık Cevrimizi Çekemezsin Demedim Mi türküsüne dayalı olarak bu şekilde hareket etmek her zaman kişilerin daha rahat şartları elde etmelerine dair bir sonuca ulaşmak da mümkün olabilmektedir. Kişilerin bu sayede de bu türküyü daha da başarılı olarak söylemek adına da yeterli bir çalışma ortaya koymaları da gerekmektedir. Her zaman bu türküyü söylemek adına gerçekleştirilecek olan temel çalışma olarak ifade edilebilecektir.

Güzel Aşık Cevrimizi Çekemezsin Demedim Mi Notalar

güzel aşık cevrimizi çekemedim demedim mi notaları

 

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: