Güvercin Uçuverdi Notaları

Güvercin Uçuverdi Notaları
Misket - Güvercin Uçuverdi Notaları kolaylık oluşturması için okunuşları ile beraber verilmiştir. Hareketli ve enerjik bir parça olması, kültürümüzde kendisine derin bir yer bulması sebebiyle enstrüman çalanlar arasında büyük ilgi görmektedir.

Misket – Güvercin Uçuverdi Notaları kolaylık oluşturması için okunuşları ile beraber verilmiştir. Hareketli ve enerjik bir parça olması, kültürümüzde kendisine derin bir yer bulması sebebiyle enstrüman çalanlar arasında büyük ilgi görmektedir. Türk Halk Müziği’nin gayrı resmi çalgısı olan bağlama ile çalındığında en iyi sonucu almak mümkündür. Tabi ki gitar, klavye, melodika, flüt gibi çeşitli enstrümanlar ile de icra edilebilir. 

Bu türkü de her ne kadar oyun havası olarak kullanılsa da, enerjisi ile hepimizi coştursa da aslında hüzünlü biten bir aşk hikayesini anlatır. İcra ettiğiniz parçanın geçmişini bilmek sizi o türkü ile bir bütün haline getirecek ve daha başarılı çalışmalar ortaya koymanızı sağlayacaktır. 

Güvercin Uçuverdi Notaları

mifafa fafafa fadofado miredo dorefa miredo redod
odo redosi lala lala fasol fasol fasisila solsila
ladodo dodosi sisila lala lasol lasisila lala sol
solsi lasol fafami mimi solsol fafafami mimi sisi lasol
ladosi lasol famifa solmifa solmifa mi rere fa mimire
dodore dosisi lala lalala mifafa fafa fafa re famimi
re mifasolfa solfa fare fami rere fami
mi redo dore dosisila lala lala

 

 

Arkadaşım Eşek Do Re Mi Notaları

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: