Gurbet Çöpçüler Kralı Notaları

Gurbet Çöpçüler Kralı
Çöpçüler Kralı filminin Gurbet notaları artık sayfamızda. Yeni çalmayı öğrenen için Gurbet Çöpçüler Kralı akor ve notalarını sizler için paylaştık.

Gurbet adlı parça müzik eğitimine yeni başlayan kişiler için notaları oldukça basit olan bir seçim olarak kendini gösterebiliyor. Bu parça daha çok Kemal Sunal’ın unutulmaz filmleri arasında yer alan Çöpçüler Kralı’nın soundtrack’ı olarak da biliniyor. Filmdeki duyguyu başarılı bir biçimde yansıtan Gurbet parçası, aynı zamanda da sözleriyle dinleyicilerini derinden etkileyebiliyor.

Gurbet parçasını herhangi bir enstrüman ile çalabilmek mümkün olabiliyor. Özdemir Erdoğan tarafından bestelenen bu eserin bir klasik olması da notalarını ve sözlerini öğrenmeye yeni öğrencileri iten bir neden olarak tabir edilebiliyor. Bu sayede bu eserin hakkında olan tüm bilgileri öğrenebilmek de görülebilen bir konumda da olabiliyor.

Hangi Sanatçıyı Seviyorsun?

En çok hangi sanatçıyı beğeniyorsunuz?

Musa Eroğlu
Erkan Oğur

Notaların kolaylıkla okunarak çalınabileceği bir biçimde yer aldığı sayfamızda Gurbet parçasına da yer verilmiştir. Bu parçayı öğrenme niyeti bulunan müzisyen adaylarının bu konudaki isteklerine dair adım atmaları böylelikle daha da kolay bir hale gelecektir. Sıkılmadan ve usanmadan bu şarkıyı defalarca tekrar ederek çalmaya başlamak da kısa süre içerisinde profesyonel olarak icra etmede yeterli olacaktır. Gitar ya da bağlama gibi telli enstrümanları kullanarak kısa sürede öğrenmek mümkün olacaktır.

Sıla özlemi duyan ve sevdiklerini geride bırakanların duygularını aktarabilen Gurbet parçası sayesinde her müzisyen adayının duygularını yansıtabilmeleri söz konusu olabilecektir. Geçmiş günlere dair anılara doğru bir yolculuk yapılacak ve müzisyenlerin her zaman performans sergiledikleri eserler arasında da yer alacaktır.

Gurbet Çöpçüler Kralı Notalar

gurbet notaları

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: