Gundê Hember Notaları

Metin Kemal Kahraman Gundê Hember notaları herkesin kulağında yer edinmiş ve kolaylıkla notalarına yönelmek isteyenleri barındırmaktadır.

Metin Kemal Kahraman Gundê Hember notaları herkesin kulağında yer edinmiş ve kolaylıkla notalarına yönelmek isteyenleri barındırmaktadır. Bu parçayı öğrenmek ve herhangi bir müzik aletiyle çalmak isteyenlerin her zaman bu istekleri yerine gelebilecektir. Her zaman bu parçayı öğrenmek isteyenlere kolay okunuşuyla profesyonel bir performans sergilediklerini de söylenebilmektedir. Derlediğimiz bilgiler ışığında tüm parçayı eksiksiz bir çalma ve söyleme işi içerisinde olunabilmektedir.

Gundê Hember adlı parçayı oldukça duygusal bir biçimde çalabilmek okunaklı notalar dahilinde gerçekleştirebilmek mümkün olabilmektedir. Gundê Hember parçayı her zaman doğru şekilde söyleyerek, dinleyicilerine duyguları aks ettirmek isteyenlerin her enstrümanla bunu gerçekleştirmeleri söz konusudur. Bundan dolayı da herkesin yönelebileceği bir eser olarak ifade edilmektedir.

Gundê Hember Notaları

Do re mi mi midomi re si

Re si re do lala do la do si lala lala

Sol fa sol mimi mi do mi re sisi

Re si re do lala do sido si lalala


Sido rere mi re mi re si

re do re do la do sidosi lala

Sido rere mi re mi re si

re do re do la do sidosi lala

 

Diğer Kürtçe Notalarımız: https://www.sarkinotasi.net/kategori/kurtce-notalar-akorlar/

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: