Gün Olaydı Tan Olaydı Notaları

Gün Olaydı Tan Olaydı Notaları
Gün Olaydı Tan Olaydı adlı türkü Hasret Gültekin’e ait olmakla beraber, herkesin notalarını öğrenerek çalıp söylemek istediği eşsiz bir eser olarak bilinmektedir.

Gün Olaydı Tan Olaydı adlı türkü Hasret Gültekin’e ait olmakla beraber, herkesin notalarını öğrenerek çalıp söylemek istediği eşsiz bir eser olarak bilinmektedir. Bu eserin notalarını rahatlıkla okuyarak, kolay bir şekilde çalmak isteyenler için derlemelerimizi o şekilde gerçekleştirdik. Notalarla beraber rahat bir performans sergilemek de Gün Olaydı Tan Olaydı için geçerli olabilecektir.

Gün Olaydı Tan Olaydı adlı parçanın her bir müzik aletiyle çalınması mümkündür. Bu konuda pratik yapmak ve Gün Olaydı Tan Olaydı parçasına dayalı performans sergilemek isteyenlerin her zaman bu bilgilere rahatlıkla erişebilmeleri de mümkün olmaktadır. Genel olarak bu bilgiler ışığında her müzisyenin tercih ettiği bilgiler olacaktır. Bu notaların son derecede net bir şekilde okuyacak olan kişilerin arzu ettikleri performansı sergilemeleri de mümkün olmaktadır.

Hangi Sanatçıyı Seviyorsun?

En çok hangi sanatçıyı beğeniyorsunuz?

Musa Eroğlu
Erkan Oğur

Bu türkünün sadece notaları değil aynı zamanda da söz ve solfejleri de sayfamız içerisinde rastlanılan bilgiler olarak ifade edilmektedir. Bundan dolayı sadece çalmak değil aynı zamanda da söylemek de sunmuş olduğumuz bilgiler kapsamında etkili bir yer tutacaktır. En etkili performansları sunabilme doğrultusunda ne kadar başarılı bir işi ortaya koyduğumuzu da gösterebileceğiz.

Bu türkünün her bir notasını hatasız bir biçimde çalmak isteyen müzisyenlerin, sunmuş olduğumuz bilgileri kullanarak her zaman en doğru sonuçları alabilmeleri mümkün olacaktır. Gün Olaydı Tan Olaydı türküsü için de geçerli olan bir sonuç olacaktır.

 

Gün Olaydı Tan Olaydı Notaları

Si DO RE RE Si DO RE Si LA LA DO Si LA LA LA SOL Si DO Si LA Si LA LAAAA LAAA

Bu Notayı da Çalabilirsiniz!  Çav Bella Notaları

SÖZE GiRiş KISMI

DO RE Mi Mi Mi RE RE FA Mi Mi( GÜN OLAYDI TAN OLAYDI) 3 KERE ÇALINACAK

DO RE DO RE Mi RE RE RE RE RE

FA NATUREL Si BEMOL 2

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: