Gülistan Tokdemir Herım Kuda Notaları

Gülistan Tokdemir Herım Kuda
Gülistan Tokdemir Herım Kuda Notaları Sevilen Kürtçe parçalar arasında olan Herım Kuda notalarını öğrenebilmek son derecede basit bir şekilde gerçekleşebilecektir.

Gülistan Tokdemir Herım Kuda Notaları Sevilen Kürtçe parçalar arasında olan Herım Kuda notalarını öğrenebilmek son derecede basit bir şekilde gerçekleşebilecektir. Son derecede sade bir  biçimde sunulan bilgileri sunarak, takipçilerimizin bu eseri çalmaya başlamalarını sağlayabilmekteyiz. Aynı zamanda da gayet net ve okunaklı olmasından dolayı da bu eseri çalmaya başladıkları da görülebilmektedir.

Herım Kuda parçasını tıpkı Gülistan Tokdemir gibi çalabilmek isteyenlere nota bilgilerini sunabilmekteyiz. Sadece notalarla sınırlı kalmayarak, aynı zamanda da söz ve solfej bilgilerini de kendilerine aktarabilmekteyiz. Böylelikle daha kolay bir biçimde bu parçayı çalabilmeleri adına ilk adımları atabilmelerini sağlamaktayız. Bu verileri paylaşarak, her zaman pratik yapmalarını öngörebilmekteyiz.

Gülistan Tokdemir Herım Kuda Notaları

Si do re re re re mi do si
Re re mi re do do si re do si La la fa sol la
Si do re re si do do si re do si
Do re si re do si si si la do si la La la fa sol la

 

Diğer Kürtçe Notalarımız: https://www.sarkinotasi.net/kategori/kurtce-notalar-akorlar/

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: