Geldi Geçti Benim Ömrüm Notaları

Geldi Geçti Benim Ömrüm Notaları
Geldi Geçti Benim Ömrüm adlı türkünün notaları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler bu unsurlara kısa bir süre içerisinde ulaşabileceklerdir.

Geldi Geçti Benim Ömrüm adlı türkünün notaları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler bu unsurlara kısa bir süre içerisinde ulaşabileceklerdir. Aynı zamanda da duygu yüklü bu türkünün sözlerine dayalı olarak hareket etmeleri de aynı zaman zarfında hayata geçirilebilecek pozisyonda da kendini gösterebilecektir. Geldi Geçti Benim Ömrüm adlı türküyü aynı zamanda da her enstrümanla çalmak amacıyla hareket edecek olan kişilerin bu sayede amaçlarına ulaşmaları gibi bir durum da yaşanabilecektir.

Hangi Sanatçıyı Seviyorsun?

En çok hangi sanatçıyı beğeniyorsunuz?

Musa Eroğlu
Erkan Oğur

Her zaman Geldi Geçti Benim Ömrüm adlı duygusal türküyü bu şekilde icra etmek gibi bir durum söz konusu olacaktır. Gerek grupla gerekse de bireysel olarak bu şarkıyı gündemde tutabilmek de mümkün olacaktır.

Geldi Geçti Benim Ömrüm türküsünün notalarına dair yapılacak olan araştırmaların her zaman istenilen şartlarda olması durumu görülebilecek türde olacaktır. Bu türkünün her bir notasını öğrenerek, eksiksiz bir biçimde çalmak isteyen kişilerin bu isteklerini kısa süre içerisinde karşılama gibi bir sonuca an be an ulaşabilmeleri gibi bir durum da yaşanabilecektir. Her zaman Geldi Geçti

Benim Ömrüm adlı türküyü bu şekilde çalarak seslendirmek son derecede basit bir şekilde tamamlanabilecek düzeyde de olabilecektir. Her müzisyenin repertuarı içerisinde yer alacak olan bu türkü sayesinde duygu aktarımını kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilmeye dayalı olarak var olan hareketler kusursuz olarak da tamamlanabilecektir. Bu sayede de bu duyguları iletmek de söz konusu olabilecektir.

Geldi Geçti Benim Ömrüm Notalar

Saz:
Re mi mi mi re do re – re rer do si do do re si – mi re re re do si do
Do de si si si do la – Sol do si do do re si – si do la la la la Karar

Bu Notayı da Çalabilirsiniz!  Altan Civelek Atın Beni Denizlere Bağlama Do-Re-Mi

Söz Kısmı:

Sol fa sol sol sol la sol fa – fa sol la fa mi mi fa mi re

Re mi mi mi re do re – re re do si do do re si

Mi re re re do si do – do re si si do la

Sol do si do do re si – si do la la la la Karar Geçiş: do re mi

X2 Çalınış
Re mi mi mi re do re – re re do re do do re si –

 

Mi re re re do re do – do re si si do la – Sol do si do do re si – Si do la la la la la

 

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: