Fırat Çakan Gule Notaları

Fırat Çakan Gule Notaları
Fırat Çakan Gule Notaları eseri Fırat Çakan’ın performansıyla ilgi çeken bir parça olmasından dolayı notalarına olan ilginin aktif olduğu görülebilmektedir.

Fırat Çakan Gule Notaları eseri Fırat Çakan’ın performansıyla ilgi çeken bir parça olmasından dolayı notalarına olan ilginin aktif olduğu görülebilmektedir. Okunaklı notaları sayfamızda görebilmek ve Gule adlı parçayı daha rahat bir şekilde öğrenerek çalabilmek söz konusu olabilecektir. Her zaman bu parçaya dair bilinmesi gerekenleri öğrenebilmek adına sayfamızda yer alan bilgilerin önemli bir yer tuttuğu da görülebilecektir.

Gule adlı parçanın sadece notaları olmamakla beraber aynı zamanda da sözleri ve solfeji de etkili bir şekilde müzisyen adaylarına aktarılmaktadır. Kürtçe eserlere ilgi duyan  müzisyenlerin Gule adlı parçayı Fırat Çakan adlı müzisyen gibi çalmak isteyen kişiler, bu amaçlarına kısa bir süre içerisinde ulaşabileceklerdir.

Fırat Çakan Gule Notaları

Si DO RE Sİ DO RE DO Sİ DO Sİ LA
LA Sİ DO LA Sİ DO Sİ LA Sİ Sİ LA FA Mİ RE DO RE DO RE Mİ FA mi FA

RE Mİ FA RE RE FA Mİ RE Mİ RE DO
DO RE Mİ DO RE Mİ RE DO RE DO Sİ Sİ DO RE Sİ DO RE DO Sİ DO Sİ LA
LA Sİ DO LA Sİ DO Sİ LA DO Sİ LA DO Sİ DO RE

 

Diğer Kürtçe Notalarımız: https://www.sarkinotasi.net/kategori/kurtce-notalar-akorlar/

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: