Felek Çakmağını Üstüme Çaktı Notaları

Felek Çakmağını Üstüme Çaktı
Felek Çakmağını Üstüme Çaktı notaları  Aşık Emrah’ın deyişlerini içermekle beraber, bu türkünün notalarını ve sözlerini öğrenebilmek isteyenlerin de ideal sonuçlara ulaşabilmeleri son derecede basit bir şekilde tamamlanabilecektir.

Felek Çakmağını Üstüme Çaktı notaları  Aşık Emrah’ın deyişlerini içermekle beraber, bu türkünün notalarını ve sözlerini öğrenebilmek isteyenlerin de ideal sonuçlara ulaşabilmeleri son derecede basit bir şekilde tamamlanabilecektir. Bu türkünün duygu yoğunluğunu tam olarak dinleyicilere yansıtabilmek adına mükemmel bir çalma ve söyleme işlemlerini gerçekleştirmek için adım atmak gerekebilecektir.

Solfej, söz ve notalara dair tüm bilgilerin derlenerek müzisyenlere sunulması sonrasında Felek Çakmağını Üstüme Çaktı adlı türküye daha rahat bir başlangıç yapabilme durumu da kendini gösterebilecektir. Aynı zamanda da kişilerin solfej yaparak bu şarkıyı en mükemmel biçimde icra etmeleri konusunda da ilk adımı atabilmeleri gibi bir durum da yaşanabilecektir. Her zaman kişilerin bu şekilde başlangıç yapmaları gibi bir durum da ortaya çıkabilecektir.

Felek Çakmağını Üstüme Çaktı
Felek Çakmağını Üstüme Çaktı

Felek Çakmağını Üstüme Çaktı adlı türküye dair harekete geçecek ve bu eseri seslendirecek olan kişilerin ilk adımları her zaman aynı olacaktır. Derlenen notalara dair bilgiyi edinmek adına harekete geçerek, bu verileri kısa bir süre içerisinde elde edebilmelerine dair başlangıç yapmaları söz konusu olabilecektir.

Bu konuda sitemizde yer alan bilgilerden yararlanacak olan her kullanıcı, derlemiş olduğumuz Felek Çakmağını Üstüme Çaktı bilgilerine dayalı olarak da aktif bir performans ortaya koyabileceklerdir. Her zaman eşsiz yorumlarını bu türküyle de gerçekleştirebilecek ve dinleyicilere gereken türküleri de sunabilmek adına çalışmalarını bu yönde tamamlayabileceklerdir.

Hangi Sanatçıyı Seviyorsun?

En çok hangi sanatçıyı beğeniyorsunuz?

Musa Eroğlu
Erkan Oğur

Felek Çakmağını Üstüme Çaktı Notalar

La Fa Sol sol Mi mi fa sol fa fa mi mi re re/Es fa fa fa re re mi fa mimi re re do/ Es re mi mi do do re mi re re do do si si/Es do si do do la la si do si si la la la la l la la la

Bu Notayı da Çalabilirsiniz!  Kime Kin Ettin Notaları

Söz:La mi mi mi mi re re re re do re mi mi

la mi mi fa mi mi re re re re do re mi mi

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: