Ezım Stranek Be Sazım Notaları

Ezım Stranek Be Sazım notaları
Ezım Stranek Be Sazım notaları Kürtçe parçasının Adem tepe tarafından seslendirilmiş halinin notalarına erişmek son derecede basit bir şekilde sunulmaktadır.

Ezım Stranek Be Sazım notaları Kürtçe parçasının Adem tepe tarafından seslendirilmiş halinin notalarına erişmek son derecede basit bir şekilde sunulmaktadır. Bu parçanın oldukça net bir biçimde okunabilecek notalarını temin etmek ve profesyonel olarak çalmak isteyenlere gerekli desteği sağlayabilmekteyiz. En kusursuz performansları ortaya koymak isteyenlerin kısa sürede Ezım Stranek Be Sazım parçasını çalmaya başladıklarını da söyleyebiliriz.

Ezım Stranek Be Sazım parçasının içerdiği duyguyu dinleyicilere en net biçimde aktarabilmek adına notalara gerek duyulmaktadır. Nota okumakta zorlanan ve oldukça basit hallerini isteyen kişilerin Ezım Stranek Be Sazım parçasına yönelik istekleri yanıt bulabilecektir. Her zaman bu parçaya dair bilinen detayları öğrenebilmeleri söz konusudur.

Ezım Stranek Be Sazım Do Re Mi Notaları

DO DO RE MI MI RE DO RE
FA MI FA RE MI DO RE SI
SI SI DO RE RE DO SI SI DO DO DO DO
MI DO RE SI DO SI
LA LA SI DO DO SI LA LA SI SI SI Sİ
RE SI DO LA SI SOL
SOL SOL LA SI LA DO SI DO LA

En Sevdiğiniz Kürt Sanatçı?

En Sevdiğiniz Kürt Sanatçı?

Ciwan Haco
Şıvan Perwer

LA LA SI DO DO SI LA LA SI SI SI Sİ
SI SI LA LA SOL
SOL SOL LA SI LA DO SI DO LA
RE DO SI DO SI LA LA

NAKARATA GIRIS
LA SI DO RE MI RE MI

Bu Notayı da Çalabilirsiniz!  İbrahim Rojhilat Esmer Eman Notaları

 

 

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: