Ezhel Felaket Do Re Mi Notaları

Ezhel Felaket Do Re Mi Notaları
Son dönemde en çok dinlenen sanatçılardan olan Ezhel Felaket Do Re Mi notaları sizlerle. Ezhel Felaket melodika notaları ve do re mi notaları ile kolay bir şekilde çalışma yapabilirsiniz.

Son dönemde en çok dinlenen sanatçılardan olan Ezhel Felaket Do Re Mi notaları sizlerle. Felaket şarkısı ile büyük beğeni toplayan ünlü rapçi yeni albümünde yer alan bu parça ile birlikte tekrardan gündeme geldi. Ezhel Felaket melodika notaları ve do re mi notaları ile kolay bir şekilde çalışma yapabilirsiniz. Lütfen Ezhel’in Felaket şarkısını çaldıktan sonra yorumlar kısmından video çekip bize gönderiniz.

Hangi Sanatçıyı Seviyorsun?

En çok hangi sanatçıyı beğeniyorsunuz?

Musa Eroğlu
Erkan Oğur

Ezhel Felaket Notaları

la mi* mi* mi* mi* mi* mi* mi* re* do* re* do* si si si si si si la re* do* si lala do* do* do* si la si la sol si si si si si la re* do* si lala mi* mi* mi* mi* fa* sol* fa* mi* fa* mi* re*re* re* do* re* re* do* mi* re* do* re*do* do* do* do* do* do* re* do* si si si si si si la la lado* re* do* si si si si si si la la la

la mi* mi* mi* re* do* do* re* do* si si si si si si la re* do* si la

do* do* do* do* si la si la sol si si si si si la do* si do*

do* do* do* do* re* mi* re* si do* si si si si si la la la

Not: Yanında yıldız (*) olan notalar ince çalınacaktır

Ezhel Felaket Do Re Mi Notaları

sol re (ince) re (ince) sol re mib sib la fa sol sib sol la sol sol sol re mib sol mib fa mib mib mib re sol sib la sol la sib la sol sol sol la sib do

Ezhel Felaket do re mi notaları bu şekildedir. Sizde yavaş bir şekilde başlayıp daha sonra hızlanmaya başlayarak melodika, blok flüt, org, piyano ile çalabilirsiniz.

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: