Ez Jı Te Ternebum Notaları

Ez Jı Te Ternebum Notaları
Ez Jı Te Ternebum notaları Kürtçe eserler arasında fazlasıyla dinlendiğinden dolayı notalarına dair hareket eden kişiler de azımsanamayacak kadar fazla olduğu ifade edilebilmektedir.

Ez Jı Te Ternebum notaları Kürtçe eserler arasında fazlasıyla dinlendiğinden dolayı notalarına dair hareket eden kişiler de azımsanamayacak kadar fazla olduğu ifade edilebilmektedir.Bu parçanın okunaklı notalarını ve sözlerini tedarik etmek isteyen herkese gerekli seçenekler sunulabilmektedir. Derlediğimiz bilgilerin müzisyenlere aktarılması ve profesyonel olarak bu parçanın performanslara dahil edilmesi gibi bir sonuç alınmasında önemli bir pay sahibi olduğumuzu söyleyebiliriz.

Ez Jı Te Ternebum parçası Türkçe’ye çevrildiğinde Sana Doyamadım biçiminde bir anlam çıkmaktadır. Bu parçanın notalarını ve sözlerini öğrenerek, tam anlamıyla ideal bir duygu aktarımını ortaya koyabilmek mümkün olabilmektedir. Aynı zamanda da bu parçanın kolay bir biçimde her enstrümanla çalınması da söz konusudur.

Ez Jı Te Ternebum Notaları

Do re mi mi mi mi

Mi re do re do

Re mi re

Re sol mi

Re do si do si

Re re re mi re

Re do si do si la la la la

 

2. Bölüm

Si do re re re

Re do si do si

Do do do re mi re

Re do si do la

Do si si si la la

La do si la la la la

Sib2 kullanılacaktır.

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: