Ey Şahin Bakışlım Notaları

Ey Şahin Bakışlım Notaları
Aşık Hüseyin’e ait olan Ey Şahin Bakışlım adlı güzel eserin notalarına ulaşmanızı sağlamak adına paylaşımımızı web sayfamızda gerçekleştirdik.

Aşık Hüseyin’e ait olan Ey Şahin Bakışlım adlı güzel eserin notalarına ulaşmanızı sağlamak adına paylaşımımızı web sayfamızda gerçekleştirdik. Bu parçayı çalmak isteyen ve her enstrümanla yeni bir soluk getirme amacı içerisinde olan kişilerin Ey Şahin Bakışlım adlı parçayla hareket etmeleri mümkün olabilecektir. Derlediğimiz notalar sayesinde bu parçayı aktif olarak çalıp söyleyebilmeleri için her türlü bilgiyi paylaşıma açtık.

Ey Şahin Bakışlım adlı eserin çalınması konusunda en etkili hareketlerin gerçekleştirilmesinde notalara gerek duyulacağını bildiğimizden ötürü müzisyenlerin bu konuda bizim sayfamızdan gerekli bilgilere erişmelerini de sunuyoruz. Bu hizmetimizle beraber Ey Şahin Bakışlım adlı parçayı en kolay yoldan öğrenebilmek isteyenlerin her zaman bu bilgilere erişimini açık halde tutabiliyoruz.

Duygu yüklü parçalardan bir tanesi olan Aşık Hüseyin’in Ey Şahin Bakışlım adlı parçasının söz ve solfejlerine dayalı olarak da hareket etmelerine olanak tanıyoruz. Bu konuda en kusursuz biçimde parçayı söylemek isteyenlere gerekli desteği derlediğimiz söz ve solfej bilgileri ışığında gerçekleştirmeyi de devamlı olarak sürdürüyoruz.

Hangi Sanatçıyı Seviyorsun?

En çok hangi sanatçıyı beğeniyorsunuz?

Musa Eroğlu
Erkan Oğur

Bu ünlü eseri mükemmel bir performansla dinleyicilerine aktarabilme amacı güdenlerin web sayfamızı ziyaret ettikten sonra hızlı bir biçimde pratik evresine geçtiklerini de görebiliyoruz. Duygusal parçanın her bir anını hissederek çalmak isteyenlere bu olanakları verebiliyoruz. Aynı zamanda da her zaman kolaylıkla icra edebilmeleri konusunda da yeterli hizmetlerimizi ortaya koymaya da devam ediyoruz.

Ey Şahin Bakışlım Notalar

Sİ DO DO RE DO Sİ LA

Sİ DO Sİ DO RE RE – RE – RE Mİ FA Mİb RE

Bu Notayı da Çalabilirsiniz!  Mendilimin Yeşili Notaları

FA SOL SOL FA LA FA Mİ RE – RE DO DO RE DO Sİ – Sİ DO DO RE DO Sİ

 

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: