Eşrefoğlu Al Haberi Notaları

Eşrefoğlu Al Haberi
Aşık Daimi’nin unutulmaz eserlerinden olan Eşrefoğlu al haberi adlı deyişin notalarını sizler için ekledik. Eserin nota kağıdının yanında solfeji ve sözleri de paylaşımımız da mevcuttur. Notaları dilediğiniz enstrüman ile çalabilirsiniz.

Eşrefoğlu Al Haberi deyişi Aşık Daimi tarafından ortaya konuşmuş ve notaları ile de herkesin çalmak isteyeceği bir eser olarak adlandırılmaktadır. Bu parçaya dair tüm bilgileri öğrenmek adına web sayfamız doğrultusunda hareket etmek de mümkün olacaktır. Derlenen bu bilgilere kolaylıkla ulaşmak isteyenlerin bizi ziyaret etmeleri sonrasında oldukça kolay bir biçimde ulaşmaları da söz konusudur.

Aşık Daimi’nin bu eserinin notaları oldukça okunaklı bir biçimde sunulmaktadır. Bu sayede bu eşsiz parçanın aynı zamanda da tüm söz ve solfejlerini de öğrenebilmek isteyenlerin sitemizde aktif olarak bu bilgilere erişebilmeleri de söz konusu olmaktadır. Derlediğimiz bu bilgiler kolay yoldan müzisyenlere eriştirilecek ve her zaman bu parçayı icra etmelerinde de destek verebilecek konumda olacaktır.

Hangi Sanatçıyı Seviyorsun?

En çok hangi sanatçıyı beğeniyorsunuz?

Musa Eroğlu
Erkan Oğur

Eşrefoğlu Al Haberi adlı türküyü her bir enstrümanla çalabilmek mümkün olsa da gitar ya da bağlamaya ağırlık verilmektedir. Müzisyenlerin performanslarını bu şekilde sürdürmek ya da Eşrefoğlu Al Haberi parçasıyla pratik yapmak istekleri doğrultusunda notalara her zaman gerek duyacaklarından dolayı bu konuda kendilerine en büyük desteği veriyoruz.

Bu parçayı çalmak kadar yorumlamak isteyen müzisyenlere de yardımcı olmakla kalmıyor hem söz hem de solfej ile beraber en kusursuz biçimde bu türküyü seslendirebileceklerdir. Kusursuz bir biçimde ve hakkını vererek Eşrefoğlu Al Haberi türküsünü çalabilmeye başlamak için bu şekilde hareket edebileceklerdir. Her zaman mükemmel bir biçimde performanslarını da ortaya koyabileceklerdir.

Eşrefoğlu Al Haberi Notalar

eşrefoğlu al haberi notaları

 

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: