Eşinden Ayrılan Yaralı Ördek Notaları

Eşinden Ayrılan Yaralı Ördek Notaları
Eşinden Ayrılan Yaralı Ördek notaları rahatlıkla çalınabilir bir türkü notasıdır. Oldukça kolay bir şekilde Eşinden Ayrılan Yaralı Ördek Notaları ile çalabilirsiniz.

Eşinden Ayrılan Yaralı Ördek notaları rahatlıkla çalınabilir bir türkü notasıdır. Oldukça kolay bir şekilde Eşinden Ayrılan Yaralı Ördek Notaları ile çalabilirsiniz. Bu türkünün duygu yoğunluğunu başarılı olarak aktarabilmenin yanı sıra etkili bir performans sergileme noktasında da kısa süreli bir araştırma evresine dahil olma konusunda da istenilen sonuçlara ulaşabilmek de söz konusu olabilecektir.

Eşinden Ayrılan Yaralı Ördek adlı türkünün bu tip bilgilerine rahatlıkla ulaşabilmek sürekli olarak mümkün olabilecek konumda olacaktır. Bu türkünün her yanını etkili bir şekilde aktarabilmek adına da bu türküyü söyleyebilmek adına notalara gerek duyulabilecektir.

Hangi Sanatçıyı Seviyorsun?

En çok hangi sanatçıyı beğeniyorsunuz?

Musa Eroğlu
Erkan Oğur

Eşinden Ayrılan Yaralı Ördek türküsü doğrultusunda bu şekilde hareket etmenin her zaman getirisi de olabilecek yapıda da bulunabilecek konumda olacaktır.

Duygulu ve hüzünlü bir türkü olarak bilinen Eşinden Ayrılan Yaralı Ördek adlı eserin notalarını öğrenebilmek her zaman kolay bir şekilde gerçekleşebilecektir. Bu türküye dayalı en temel bilgileri öğrenerek, herhangi bir müzik aleti ile kolay bir şekilde çalabilmek de mümkün olabilecektir.

Her zaman bu bilgileri temin edebilme durumu da gözlemlenebilecektir. Nota, akor ve sözlerine dair verileri merak edilen Eşinden Ayrılan Yaralı Ördek türküsü hakkındaki tüm bu verileri rahatlıkla temin edebilmek gibi bir durum da ortaya çıkabilecek konumda varlık gösterebilecektir.

Her zaman bu bilgilere erişmek isteyen kişilerin aradıkları şartlara sahip olabilmeleri de olası bir gelişme olarak da ifade edilebilecek konumda olmasıyla da adından söz ettirecektir.

Diğer Belkis Akkale Notaları İçin : https://www.sarkinotasi.net/kategori/turku-notalari/

Bu Notayı da Çalabilirsiniz!  Bir Yıldız Doğdu Nur İle Notaları

Eşinden Ayrılan Yaralı Ördek Notalar

LA Sİ DO RE RE/RE RE RE Mİ RE Mİ DO Sİ DO /

RE DO RE RE Mİ RE Mİ DO Sİ DO/DO Sİ DO Sİ DO RE DO RE Sİ Sİ LA/

LA DO Sİ DO RE Sİ DO DO/DO Sİ DO Sİ DO RE DO RE Sİ Sİ Sİ/

Sİ Sİ Sİ RE DO RE Sİ Sİ Sİ/Sİ Sİ Sİ DO Sİ DO Sİ LA LA/

LA DO Sİ DO RE Sİ Sİ Sİ/Sİ Sİ Sİ DO Sİ DO Sİ LA LA/LA LA LA DO Sİ LA LA/LA LA LA LA LA(2X)(SONRASI SÖZ KISMI)

LA DO RE Mİ Mİ/Mİ Mİ Mİ FA Mİ FA RE RE/RE RE RE FA Mİ RE/

RE RE RE Mİ RE Mİ DO Sİ DO/LA DO Mİ RE RE/RE RE RE RE Mİ/

DO DO DO Mİ RE/DO Sİ DO Sİ DO RE DO RE Sİ Sİ Sİ/LA Sİ DO RE DO Sİ/

DO Sİ DO Sİ DO RE DO RE Sİ Sİ Sİ/Sİ Sİ Sİ RE DO RE Sİ Sİ Sİ/

Sİ Sİ Sİ DO Sİ DO Sİ LA LA/LA LA DO DO Sİ/Sİ Sİ Sİ Sİ DO LA/

LA LA LA DO Sİ LA LA/LA LA LA LA LA/(2X)(TÜRKÜ 5/8 LİK ÖLÇÜYE GÖRE ÇALINACAK)

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: