Efendiler Bağı Notaları

Efendiler Bağı Notaları
Efendiler Bağı Notaları Davut Sulari’nin eşsiz performansıyla beraber ortaya konulduğundan dolayı, notaları ile her zaman ilgilenen müzisyenlerin olduğu görülebilmektedir.

Efendiler Bağı Notaları Davut Sulari’nin eşsiz performansıyla beraber ortaya konulduğundan dolayı, notaları ile her zaman ilgilenen müzisyenlerin olduğu görülebilmektedir. Buna dair bilgileri alabilmek isteyen müzisyenlerin sadece notalarla sınırlı kalmadıkları, aynı zamanda da söz ve solfej detaylarına da sahip olabilmeleri yaptığımız derleme sonrasında sayfamızda yer edinmeyi başaran türde varlık göstermektedir.

Efendiler Bağı adlı türkünün notalarına erişmek yeterli olmamakla beraber, bu bilgilerin kolaylıkla okunabilmesi de müzisyenlerin dikkat ettiği ana hatlardan bir tanesi olarak tabir edilebilmektedir. Bu sayede sayfamızda bu türde yer alan bilgiler her zaman kişilerin tercihleri arasında başı çeken bilgiler olarak da ifade edilebilecek konumda varlık göstermektedir. Genel olarak arzu edilen performansı sağlamak adına da atılacak olan ilk adım olarak tabir edilebilmektedir.

Hangi Sanatçıyı Seviyorsun?

En çok hangi sanatçıyı beğeniyorsunuz?

Musa Eroğlu
Erkan Oğur

Bu türküyü çalabilmek kadar seslendirebilmek de son derecede önemli bir detay olarak göze çarpmaktadır. Bu yüzden bu eserin en iyi şekilde seslendirilerek, var olan duygusunu aktarabilmek amacı güdenlerin de sayfamızı tercih etmelerini tavsiye ediyoruz. Böylelikle her zaman en iyi başlangıçları yapabilmeleri de görülebilecek konumda olacaktır.

Efendiler Bağı türküsünü çalmak adına adım atacak olan kişilerin bu türküyü herhangi bir müzik aletiyle gerçekleştirebilmeleri durumu da ortaya konulabilecektir. Aynı zamanda da kusursuz bir performans sergilemenin temel yolu da buradan geçmekte ve herkesin dikkate alması gereken bir konumda da olmaktadır.

Diğer Türkü Notalarımız: https://www.sarkinotasi.net/kategori/turku-notalari/

Efendiler Bağı Notalar

Es Do re rere do re re re mire mi
Do re dore reremido rereresi Sidore dore
Si dosi doresi dosila solsido sidola ladosiii lalala

Bu Notayı da Çalabilirsiniz!  Mendilimin Yeşili Notaları

Es Fa* sol lala. Sidore doresi. Sidosi dosidola. Lasidosidola.
La dosisi lala. Lala es lala ——fa*diyezden tekrar yani 2 defa
Koyu sol orta teldeki sol. kalin sol

Fa* diyez
Kalin la orta tel

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: