Dılo Ez Bımrım Bağlama Notası Do-Re-Mi

Dılo Ez Bımrım Bağlama Notası
Dılo Ez Bımrım adlı Kürtçe eserin çalınıp söylenmesi için dilo ez bimrim nota ve şarkı sözlerini sizlerle paylaştık.

Dılo Ez Bımrım adlı Kürtçe eserin çalınıp söylenmesi için müzisyenlerin notaları bilmeleri gerektiği de ifade edilmektedir. Bu şarkının kısa sap bağlaması bulunan kişilerin genel olarak tercih edildiği görülebilmektedir.  Dılo Ez Bımrım eserini seslendirmek ve bu şarkıyla performans sağlamak isteyen kişilerin notalarına rahatlıkla erişmeleri gündeme gelebilmektedir. Aynı zamanda da korları ve sözleri hakkında da en doğru bilgilere erişmek de aktif olarak görülebilecek düzeyde de olmaktadır. Her zaman kişilerin bu tip sonuçlar elde edebilmeleri ve aradıklarını bulmaları gibi bir gelişme de söz konusu olabilecektir. Her zaman Dılo Ez Bımrım şarkısının icra edilmesinde bu şekilde bir başlangıç yapabilmek de önemli bir husus olarak ifade edilebilecektir.

Hangi Sanatçıyı Seviyorsun?

En çok hangi sanatçıyı beğeniyorsunuz?

Musa Eroğlu
Erkan Oğur

Dılo Ez Bımrım şarkısını çalıp söylemek adına notaları ve sözleri bilmek yeterli olacaktır. Bu şarkıyı kısa sap bağlamayla çalabilecek olan kişilere akor ve notalar verilerek, bu detaylar hakkında harekete geçmeleri durumu da görülebilecektir. Elinde nota ve akorların bulunacağı kişilerin her zaman alıştırmalarını gerçekleştirerek, bu şarkıyı tamamen öğrenebilmeleri gibi bir sonuç da elde edilebilecektir. Bu sayede istenildiği zaman Dılo Ez Bımrım şarkısını kısa sap bağlamayla beraber çalıp söyleme durumunu ortaya koymak da an be an ortaya çıkabilecek türde de olabilecektir. Genel olarak da müzisyenlerin bu yönteme dayalı olarak hareket etmeleri sonrasında şarkıyı öğrenmeleri de muhtemel olacaktır.

Dılo Ez Bımrım Notalar

s sol sol fa sol mi mi re mi do re mi re re

Do mi re re si do re di si si la si do re re re

Bu Notayı da Çalabilirsiniz!  Hozan Dino Oy Yare Notaları

Si re do do si si do si la la la sol do si si la la do si la la la

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: