Demme Demme Notaları

Demme Demme Notaları
Demme Demme Notaları öğrenerek herhangi bir müzik aletiyle çalmaya başlama amacı bulunan kişilerin notalarına ihtiyaç duydukları görülebilmektedir.

Demme Demme Notaları öğrenerek herhangi bir müzik aletiyle çalmaya başlama amacı bulunan kişilerin notalarına ihtiyaç duydukları görülebilmektedir. Bundan dolayı bu eşsiz ve duygu yüklü parçanın kolaylıkla çalınabilmesi için en basit haliyle notalarının aktarılabilmesini sağlamaktayız. Bundan ötürü de Demme Demme parçasını performanslarına eklemek isteyenler için her defasında kolay yöntemleri aktarabilen bir seçeneği sağlayabiliyoruz.

Demme Demme parçasına yönelik nota, söz ve solfej arayışı içerisinde olan herkesin bu isteklerini karşılayabilecektir. Demme Demme notaları oldukça okunaklı bir halde sunulmasından dolayı, herkesin arzu ettikleri bilgileri edinmelerinde de devreye girebilecektir. Bundan dolayı da ideal bir pratik aracı olarak da ifade edilebilecektir.

Demme Demme Notaları

Si do do la la la
Si si si [do] la la
Re re do la la
Si si si [do] la la

 

Diğer Kürtçe Notalarımız: https://www.sarkinotasi.net/kategori/kurtce-notalar-akorlar/

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: