Şahe Bedo Çavreşamın Notaları

Şahe Bedo Çavreşamın Notaları
Şahe Bedo Çavreşamın Notaları öğrenmek son derecede kolay bir biçimde gerçekleşebiliyor. Bu notaların okunaklı hallerinin kullanıcılara aktarılmasına dair hizmetlerimizi gösterebiliyoruz.

Şahe Bedo Çavreşamın Notaları öğrenmek son derecede kolay bir biçimde gerçekleşebiliyor. Bu notaların okunaklı hallerinin kullanıcılara aktarılmasına dair hizmetlerimizi gösterebiliyoruz. Profesyonel anlamda bu parçayı çalmak isteyenlere her zaman destek olarak, bu bilgilere rahat bir şekilde ulaşmalarında da yardımcı olmaktan geri kalmamaktayız.

Çavreşamın parçasını kusursuz olarak çalmak ve söylemek isteyenlerin muhakkak olarka notalara gerek duydukları söylenebilmektedir. Nota bilgisi olmadan da bu parçanın gerekli bilgilerini temin etmek isteyenlerin her zaman bu bilgileri derleme çalışmamız sonrasında elde etmeleri mümkün olabilecektir. Genel olarak bu bilgilere odaklanacak olan kişilerin her zaman arzu ettiklerine ulaşmaları da söz konusudur.

En Sevdiğiniz Kürt Sanatçı?

En Sevdiğiniz Kürt Sanatçı?

Ciwan Haco
Şıvan Perwer

Şahe Bedo Çavreşamın Notaları

Notalarda sib2 kullanıyoruz
DO DO DO Mİ – RERE DO Sİ
Sİ Sİ Sİ RE – DODO Sİ LA
LA LA LA DO- Sİ LA SOL Sİ DO RE DO Sİ LA LA Sİ DO RE Mİ

DO DO DO Mİ RE– RE DO Sİ
Sİ Sİ Sİ RE DO. –DO Sİ LA
LA LA LA DO Sİ —Sİ LA SOL Sİ DO RE DO Sİ LA LA SI DO RE Mİ

 

Diğer Kürtçe Notalarımız: https://www.sarkinotasi.net/kategori/kurtce-notalar-akorlar/

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: