Yılmaz Çelik Biya Duri Notaları

Yılmaz Çelik Biya Duri Notaları
Yılmaz Çelik Biya Duri Notaları parçanın duygu yüklü bir biçimde performansa dahil edilmesi için notaları gerekmektedir.

Yılmaz Çelik tarafından icra edilen Biya Duri notaları parçanın duygu yüklü bir biçimde performansa dahil edilmesi için notaları gerekmektedir. Bu notaların en basit şekilde sayfamızda yer almasıyla beraber, bu performansları en kolay şekilde icra edebilmek de mümkün olabiliyor. Profesyonel olarak bu parçayı çalmak isteyenlere de genel olarak destek verdiğimiz de söylenebiliyor.

Biya Duri parçasının anlamlı bir biçimde çalınması noktasında notaların esas alındığını söyleyebiliriz. Bu kriterlerde devamlı olarak kişilerin Biya Duri Kürtçe parçasına odaklı olarak bilgileri edinmelerinin de mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Derlediğimiz bilgiler bu parçanın çalınmaya bağlı olan süresini daha da kısaltabilecek konumda da etkin bir şekilde hareket edebileceklerdir.

En Sevdiğiniz Kürt Sanatçı?

En Sevdiğiniz Kürt Sanatçı?

Ciwan Haco
Şıvan Perwer

Biya Duri – Yılmaz Çelik Notaları

Re Re Do Do
Do Re mi Do Re mi
Do Do Si Si
Si Do Re Si Do Re
Si Si La La
La Si Do La Si Do
Si Si La La FA Mİ RE

 

Diğer Kürtçe Notalarımız: https://www.sarkinotasi.net/kategori/kurtce-notalar-akorlar/

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: