Bir Tipiye Yakalandım Notaları

Bir Tipiye Yakalandım
Bir Tipiye Yakalandım notaları Aşık Emrah tarafından hazırlanmış oldukça güzel bir türküye aittir. Bağlama ile Bir Tipiye Yakalandım akorlarını kullanarak kolay bir şekilde çalabilirsiniz.

Bir Tipiye Yakalandım adlı türküyü çalmak isteyenlerin notalara dair hareket etmeleri de söz konusu olabilecektir. Müziğe yeni başlayanlar için ideal bir seçim olacak olan bu türkü, Aşık Emrah deyişlerini içermektedir. Güzel ve duygusal tınıları içerisinde barındıran bu türküyle müziğe adım atabilmek söz konusu olabilecektir. Bu türkünün her yaştan kişiye hitap edebileceği de söylenebilecektir.

Bir Tipiye Yakalandım adlı türkünün tek başına çalınıp söylenebilmesi için de notalarını bilmek gerekecektir. Bu türküyü öğrendikten sonra dilediğiniz zaman çalıp söylemek için bir başlangıç yapabilirsiniz. Duygu dolu anlara dahil olmak adına Aşık Emrah’a ait bu eseri icra edebilirsiniz.

Hangi Sanatçıyı Seviyorsun?

En çok hangi sanatçıyı beğeniyorsunuz?

Musa Eroğlu
Erkan Oğur

Bir Tipiye Yakalandım türküsünü öğrenmek oldukça basit bir biçimde gerçekleşebilir. Bağlama eşliğinde bu türküyü çalabilmek adına harekete geçerek notalarına ve sözlerine göz gezdirebilirsiniz. Nota bilginizin olması halinde bu süreç oldukça kısalacaktır. Düzenli bir çalışma sonrasında ve sabırlı bir biçimde hareket ederek Bir Tipiye Yakalandım adlı türküyü rahatlıkla çalabilme şansına da sahip olabileceksiniz.

Herkesin beğenisini toplayan bir eser olan Bir Tipiye Yakalandım türküsünün notaları dahilinde ilk evrede acemice davransanız da sonrasında rahatlıkla bu türküyü çalabileceksiniz. Öğrenme sürecini tamamlamanız halinde kusursuz olarak bu eseri icra edebileceksiniz. Bölüm bölüm ilerlemeniz durumunda kesin sonuç alabilecek ve etkili bir performans ortaya koyabileceksiniz. Kendinizi geliştirerek başka bir esere de yönelerek repertuarınızı giderek geliştirebileceksiniz.

Bir Tipiye Yakalandım Notalar

bir tipiye yakalandım notaları

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: